Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Díky za článek. Chce to i od nás, abychom tlačili na naše zástupce v EU, zlepšit předpisy. Se zeměmi mimo EU je dohoda na zlepšení obtížná až nerealizovatelná. Na území EU by se všechny členské státy měly podílet na důsledné kontrole podmínek, na vzdělávání, na prověření, o jaké uprchlíky jde; ti by měli čekat na potvrzenou pracov. příležitost, a pokud ji odmítnou, vrátit mimo EU. Je bohužel vysoký podíl kriminál. jedinců, absolutně bez zájmu o práci a dodržování zákonů (SRN, Švédsko aj.). To je nutné řešit razantně jako např. ve Švýcarsku (vyhoštění). Myslím, že i Rakousko se snaží, ale chce to jednotný postoj celé EU.

0 0
možnosti

J91i61ř54í 10J79o10h85n

31. 10. 2019 16:07

Nejúčinnější páka pro jednání se "zeměmi třetího světa" je rozvojová hospodářská pomoc. Ta by měla být vázána na protiplnění ze strany místních vládců. Některé státy již v Africe poskytují pomoc, úhrada je těžebními koncesemi nebo dodávkami surovin a produkce, dokonce dochází k pronájmu zemědělské půdy.

Spoléhat se na "jednotný postoj EU" je při současném složení orgánů EU neproveditelná teorie, která k ničemu nepovede. EU pouze odsuzovala Maďarsko za stavbu plotu a soudní dvůr upravuje pobyt migrantů a EU nařizuje změny azylových zákonů, takže jsou nevyhostitelní. Máte alespoň jedinou informaci, kdy orgány EU ilegální migraci nepodporovaly, ale účinně jí bránily?

0 0
možnosti