Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
J82a71r17o94s94l49a20v 24T45r71o15c48h57t34a
naprostý souhlas Vytahovat Sudetské Němce 70 let po válce je těžká podpásovka bohužel přesně ve stylu STB a starší generace na to i když samozřejmně nepřizná jak se říka snědla to i s navijákem
M71i78r43o16s30l17a52v 87M83a88c98e61k
Zdá se, že pan Joch věří ve vítězství kandidáta Schwarzenberga, neboť má drtivou mediální podporu. Myslím, že pan Joch by těžko nepodporoval někoho, z koho mu nic nekápne. Možná Karel vyhraje a Joch dostane funkci
P33e27t15r 50M30a76r96e10š
to je podle mě jediné vysvětlení.. já ten přerod R. Jocha v pravdoláskaře také nechápu....
J67a14n 37P37a93v29l15í41k
Souhlasím bez výhrad. Samozřejmě s panem Jochem.
J70i83ř18i45n53a 46F10a37l61t87i29s13o70v56á
Je mi jasné, že se na mě vrhnete, protože jste fanatičtí až běda. 1)ALE tu špínu vidím u vol.št. KS, co to má být?Kdo nechce opilce a arogantního chlapa, volí Karla! Ale hlavně ty útoky na člověka, tedy třeba mě(jsem člověk i když jen žena), když má jiný názor. Co to má být? Nějak ztrácíte soudnost.2)ta pravicovost je o tom, že se člověk má mít možnost o sebe postarat sám a nečekat s nataženou dlaní, co mu dá stát, to je pravicové, podle mě, ale okrádat podnikatele na všech možných daních a poplatcích za zaměstnance státu a to vše v souladu se zákony, které si k tomu vláda schválí, to moc pravicové není. To je elitářská demokracie a přerozdělování a tím se vyznačuje levice. 3) a co TOP 09, to není strana? Ani Zeman a ni Klaus už v těch stranách, které jste uvedl, nejsou, ale KS pořád ano. Pan kníže bude dál podporovat zbohatlíky, kteří si myslí, že mají patent na rozum a musí vést to stádo blbečků - obyčejných lidí. Podle pana KS nejsou schopni ani samostatně myslet natož se o sebe postarat. Ve všech debatách útočil KS daleko více na osobu MZ a to s tak blbým argumentem, že MZ A VK - mocenský pakt. A že i rodina VK jsou spojené nádoby, ale to je jejich přednost. Navíc mám dojem, že se ani KS k metodám svého vol. týmu moc nehlásí. Že ho to ani nezajímá, jak sám uvedl. Váš blog je samá demagogie.
J86i26ř48í 94L10i73e37t22a56v77e55c
Ten článek je o stylu volební kampaně, nikde jsem nenašel nic o alkoholicích a dalších věcech, které autorovi podsouváte. No a ještě jedno, četl jsem několik Vašich článků a musím konstatovat, že z Vás odpor ke KS jenom sálá, navíc jste velmi hrubá ve svých výrazech a používáte neskutečnou demagogii.
J41o77s66e51f 16L22e10i11n20e26r
Běžně s Vámi nesouhlasím, dnes Karma.
J10i79ř63í 17K86o26l76i88h41a
Tak jste pane Jochu sdělil národu koho budete volit. Národ vás jistě vyslechne.
J56i93ř39í 20L26i20e87t97a28v41e14c
Pane Koliho, Vy nám to sdělujete každý den asi padesátkrát.
M85a55r75i28á11n 60B40é86r46e84š
Síce s vami nesúhlasím v mnohých veciach, ale dnes je to presný popis toho, ako to cítim aj ja. Máte odo mňa karmu.
- Počet článků 144
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 4517x


















