To ticho až k zešílení
Ále neštˇ!Toho bohdá nebude. I dal se hrdinně do boje s tichem. Skoro nahlas! Ptáte-li se co se stalo, koho co trklo, a ne málo, neřku-li, že, co asi. Ne že by, ač Hromnice jsou, se blýsklo přímo. A zdali i na časy. Inu, ale, že prej, dočkej času, jak ,,klasik pravil“. Možná že i za hrst klasů.
Expremiér Andrej Babiš (ANO) není od čtvrtka už ani prostřednictvím svěřenských fondů vlastníkem vydavatelství Mafra. Holding Agrofert ji prodal společně s chemickými závody Synthesia a mediální skupinou LONDA investiční skupině Kaprain podnikatele Karla Pražáka.
Agrofert na webu uvedl, že k převodu akcií Synthesie, Mafry a LONDY došlo 1. února 2024 v návaznosti na to, že Kaprain získal souhlas antimonopolních úřadů. Podle holdingu je tím pádem transakce vypořádaná. Transakci komentoval i expremiér Babiš. "Tak prý něco prodali," napsal na sociální síti X a zároveň připomněl svůj podobný výrok z doby před více než 10 lety, kdy Mafru kupoval. "Zítra asi něco koupím," uvedl tehdy. (Eurozprávy.cz)
HOLT, KŠEFT JE KŠEFT, ŽE.
No nic. Jak sem ,,koupil“, tak sem ,,prodal“.Ne však Mafru. O tom atˇ SI JINÍ ,,KAFRŮ“. Windffouss
Jiří Jiroudek
Budiž války požehnány

Už samotný nadpis je až nechutný, že. Ale! Chutˇ či nechutˇ. At ́ budˇ jak budˇ, tam, či onde stále probíhají, i probíhaly. A zavírat před tím oči? Zdali?
Jiří Jiroudek
Z odposlechů přátelských přestřelek

Přestřelek plných vzájemného porozumění. Výsledky budou spíše tajné, což není divu. Komentáře k nim pak očekávat lze naopak více než hlasité.
Jiří Jiroudek
Polemiky, dialogy, diskuze- „opáčko“

Pro „radost“. Mohl bych přidat víc. Však proč? A snad že čí. Často, teda prej, až „upřímně“, i člověčí.
Jiří Jiroudek
Již vzůru všití štvanci, item i nenaštvanci této země!

Kam? Do volebního boje! Za koho? Za kovboje? Žádná to novota asi nebude, či i nebyla. Leckoho i volební agitace zabila. Prej i babičku Méry. Či i některý její potomky.
Jiří Jiroudek
Jen „telegraficky“. Skoro

Prej, že kdo za co může. A kdo rád by koho až stáhl z kůže. To skoro přesně kde kdo ví. Potažmo raději až zapomíná. Což ovšem není vůbec žádná psina.
Další články autora |
Chlípní rudoarmějci na lovu. Slavný fotograf nafotil tutlanou sexualitu v SSSR
Seriál Jen rok po Stalinově smrti dorazil do Sovětského svazu Henri Cartier-Bresson. Slavný francouzský...
Poslala manželce zprávu, že jsme milenci. Sekal jsem ji do hlavy, vypověděl primář
Šokující detaily mimořádně brutální vraždy dnes zaznívají u Krajského soudu v Plzni, kde stanul...
Advokát Prouza spáchal sebevraždu. Nechal po sobě dopis na rozloučenou
V sobotu spáchal sebevraždu renomovaný padesátiletý advokát a bývalý českobudějovický soudce Daniel...
V Indii se zřítil letoun s 242 lidmi mířící do Británie, dopadl na lékařskou ubytovnu
Letadlo společnosti Air India s 242 lidmi na palubě mířící do Británie se krátce po startu zřítilo...
Rudé prádlo a finta se třpytkami. Strip klub v Charkově nabízí show i útěchu
Když si dvacetiletá Lisa na svou směnu ve striptýzovém klubu v ukrajinském Charkově obouvá boty na...
Vláda ustála hlasování o nedůvěře. Pro její pád byli poslanci ANO, SPD a Piráti
Přímý přenos Vláda Petra Fiala si udržela díky poslancům koaličních stran důvěru většiny Sněmovny. Pro její...
Decroix zveřejnila časovou osu bitcoinové kauzy, neobsahuje konkrétní jména
Ministerstvo spravedlnosti zveřejnilo časovou osu bitcoinové kauzy, kterou ministryně Eva Decroix...
Five Guys opět odložil otevření. Fanoušci burgerů se dočkají snad na podzim
Fanoušci amerických burgerů si musí na první českou pobočku Five Guys ještě počkat. Otevření ve...
ANALÝZA: Írán tak dlouho škrtal sirkami, až to bouchlo. Izraelci už nemohli čekat
Premium Od naší spolupracovnice v Izraeli Mezi Izraelci se na sociálních sítích šíří video: Je na něm velký panter, jak pije z louže, a pak...

PRACOVNÍK PÉČE O VOZY - BRIGÁDA (A13685)
AURES Holdings a.s.
Ústecký kraj
- Počet článků 646
- Celková karma 9,33
- Průměrná čtenost 506x