Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.
Přihlásit seM19i83l17e10n83a 65B68i73g42a54s38o64v11á
A co teprve dihydrogenmonoxid, ten prý do těch vakcín taky přidávají. Lidská blbost je neskutečná
J20a10n 93Z16i14e96g10l26e47r
Zasloužená karma 
Tak za tenhle článek bych Vám tu čokošku dala 😋Skvěle, jednoduše, s nadhledem a humorem
Epidemii covidu jsem zpočátku také moc nevěřila. Do doby, dokud mi jeden můj dávný přítel nevolal z urgentu a neloučil se se mnou. Naštěstí přežil a uzdravil se. Očkování, zejména povinná, by měla být automatickou součástí našich životů. Viz nedávné zbytečné úmrtí dítěte na záškrt. Bohužel, biomatky, pseudolékaři a další rádobyvědátoři mají stále kolem sebe plno ochotných posluchačů ....
J88i61n41d15ř83i17c18h 47Z23a58p71l26e78t22a40l
tak prý čemu všemu jsou lidé v jednadvacátém století schopni uvěřit
jeden můj historický zákon říká, že nejširší vrstvy populace budou vždy žít v tom nejhorším blbství, které jim ještě umožňuje fyzicky přežít a rozmnožit se. Řada společenských výdobytků přitom má přímo ten efekt i účel, že snižuje úroveň rozumové aktivity která je k přežití nutná. Lidé, kteří tyto výdobytky zavádějí, jsou hotoví satanovi agenti, protože odsuzují celé budoucí generace lidstva k hluboké masové demenci
takže se nedivit tomu, co v 21. stol. n. l. vidíme kolem sebe. A trochu radosti do toho: oproti 22. stol. n. l. jsme pořád generace géniů
D48a25l95i46b20o84r 77Š66t98y43s
Jistě víte, že ve vědě jeden negativní experiment nebo pozorování vyvrací hypotézu. Je tudíž úplně jedno kolik článků potvrzuje Vaše tvrzení, jeden článek je vyvrací. A ten článek existuje a je založen na českých datech poskytnutých ÚZIS.
Místo třepení si klávesnice opakováním cizích tvrzení můžete vzít ta veřejně dostupná data a zpochybnit jejich kvalitu nebo najít jiný způsob vyhodnocení. Do té doby jste jen obyčejný povídálek hospodského typu.
Já viděl několik lidí v mém okolí, kteří po očkování mRNA vakcínou dostali těžký covid19 a dodnes mají následky. Nechci být jedním z nich. Ani nechci zemřít jako norský biatlonista Bakken. Jelikož po dlouhá léta nikdo v mém okolí po očkování žádné takové problémy neměl a i farmakovilgilanční databáze ukazují neakceptovatelný bezpečnostní profil mRNA vakcín, nenechám se očkovat touto vakcínou. Nejde o žádný pocit ale o daty podložený odborný názor. Chápete ten rozdíl mezi vírou v moudrost davu a pozováním, ne?
J71i49n14d43ř23i23c59h 71Z24a97p90l83e47t92a86l
naprosto není pravda, že ve vědě jeden negativní experiment nebo pozorování vyvrací hypotézu
Jako malý příklad, Galileo nedokázal potvrdit oběh Země kolem Slunce pomocí paralaxy hvězd. Prostě mu to z různých důvodů nevycházelo a v zásadě nevěděl proč. Při nějakém mezinárodním semináři v Benátkách mu oponenti opakovaným pokusem vysvětlili, že to co vidí u Jupitera nejsou Jupiterovy měsíce, ale vady čoček
nějaký Kochův oponent tvrdil, že choleru ty jeho potvůrky nezpůsobují, a v rámci sázky provedli kontrolovaný pokus, kdy on se napil vody plné cholerových bacilů. Neonemocněl. Atd
V35i14l73é83m 48R49a53v53e68k
Velká karma, pane Zedníku
K24a70r16e49l 83Š38v21é93d42a
nastudujte si pojem kolektivní imunita, ta se u většiny nakažlivých nemocí udává okolo 90%, a je to hodnota, která by měla postačovat pro nešíření nemoci v populaci ... české děti mají kolektivní proočkovanost okolo 99%, nějaká tisícovka "biomatek Jitřních Září" nemá šanci toto ani v nejmenším ovlivnit ... Ale co ovlivnilo zdraví populace, a nikdo to nechce veřejně přiznat, byl nájezd půl milionu hostů z východu, kde očkování prakticky neexistuje ... podmiňte udělení/prodloužení pobytu i jen pracovního povolení, povinností kompletního očkování - českým očkovacím průkazem a bude vyřešeno ... ale nesmí to dopadnout jako české řidičáky pro Mongoly a Vietnamce ...
T98o45m21á53š 64P24e49š64k76a
Důkazy by byly?
- Počet článků 307
- Celková karma 9,84
- Průměrná čtenost 136x


















