Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

KB

Kolokol

1. 5. 2011 22:17
Tak jsem si hned vzpomněl na Semafor

Zelená je louka,

prostorný je les,

bažant na to kouká,

kam by vejce snes.

0 0
možnosti

petr66

1. 5. 2011 22:09
Příjemné čtení.

Věřím, že se dětem líbi. No a líbí se i mně:-)R^

0 0
možnosti
MM

strycek-Joe spol. s r.o.

1. 5. 2011 20:31
Díky

za pěknou básničku

0 0
možnosti
  • Počet článků 32
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1313x
Mám ráda poezii ( z básníků Jiřího Ortena). Píši básničky, říkadla, krátké povídky a používám je při práci s malými dětmi.

Seznam rubrik

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.