Větvička, já a ministerstva
Samozřejmě, že s tímto moudrým pánem vždycky putuji nejen Dobrými jitry s dalším poslechem o kytičkách, proč to neříci: Nikdy si ho nenechám ujít , když je to možné, v jakékoliv podobě. Samozřejmě, že mě včerejší, čtvrteční vyprávění opět příjemně polehtalo.
Zároveň tentokrát i trochu opětovně nadzvedlo ze židle. Bylo to ve zmínce o Průhonickém parku a parcích všeobecně. Prý bojují s komercializací těchto klidových zón, které připravují naši mocipánové.
Do procházkových cest se nastrkají automaty na kafe a spol, budou se rozhazovat o to víc kelímky a papírky..
.Nezavedou se tam i reproduktory, které by komerčně mohly začít vyhrávat v tomto čase lákadla do marketů, že už budou zas vánoce? Vždyť by se také vybraly peníze z reklam!!!
Kdepak zpěv ptáků a vůně samotných zákoutí inspirující psavce a malíře. Pište o civilizačních mordech, malujte mordy! Vyděláte si!
Však, jak je viděno od stolu pánů ministerských a radních. Vydělávat se musí na všem!
Oni si však pojišťují své "záhumenky" proti těmto vstupům dost silnými zdmi. Oni si svoje panství ohlídají. A potom vykřiknou do světa památné "Šetřit je třeba"
...a od stolu rozhodnou jak rozhodnou viz náš ctěný ministr dopravy: "Je nutné zastavit úpravu na silnici směr Boží Dar- Jáchymov;" v místech kde je prudká, úzká zatáčka, která při selhání brzd už s sebou strhla nejednu nehodu hraničí pádem ze srázu.
Nechají se zde varovné semafory a díry vykotlané víc jak v takodromu nedalekých cvičišť Doupovských po nekonečných autobusech a po svozech dřeva. Mimochodem: vytočit se s dřevem_ pan ministr by si měl zkusit jízdu zimní krajinou se svými poradcemi sám a měl by si přizvavat i dosavatního hejtmana, který na to přistoupil.
No, rozmnožující se golfová hřiště jsou jistě důležitější. Nejsem bohatá, nepotřebuji je.Že bych byla menšinou?
Co ale opravdu potřebuji je zachování nejen hor Krušných, parků a sadů měst a zámků pro zachování lidské očisty od nánosů civilizačních, připomínání, že ač zapomínáme v nabízených atrakcích umělohmotných jsme součástí přírody... K tomu mi,pane Větvičko zůstávejte dál ve zdraví a v pohodě nápomocen. Děkuji.
Sa
Jiřina Musilová
Nedělní nicnedělání
je čas tvůrčí a je čas odpočinků. proč se má oboje doplňovat? Aby fantazii byl dán prostor nejen vymýšlet si, ale i realizovat sny...
Jiřina Musilová
Čo sme to za ludia
Hlavou mi zní jistá písnička. Vůbec při tom neběhám sem a tam po schodoch jak v písničce dále zní, ale prohrabábvám se rumištěm.
Jiřina Musilová
Ten dělá to a ten zas tohle
Ne všechno se ne vždy podaří. Na koho to svést? Že by strašidla? Všechno je možné, nikdo nic
Jiřina Musilová
Kopřivy kam se podíváš
Jsou prý léčitelský poklad a léčí všechno možné včetně země. Nejlépe se jim prot daří na lidmi zapomenutém místě.
Jiřina Musilová
Změna je život
...aneb všechno je dnes jinak, proto je čas nastavit nový obdeníček. Bude o tom jak se nalézá a jak se ztrácí.
| Další články autora |
Praha podporuje stovky dárců, za krev dostanou roční kupón zdarma. Kdo konkrétně ho získá?
Metropole znovu ocení dlouholeté bezpříspěvkové dárce krve. Celkem 321 lidí letos získá roční kupon...
O kolik lze překročit rychlost za volantem v roce 2026? Tabulka tolerancí a pokut pro řidiče
Při rozhodování o postihu za překročení limitu přihlížejí policisté zejména k naměřené rychlosti....
Jak dobře znáte úspěchy českého hokeje?
Česká hokejová reprezentace má za sebou desítky nezapomenutelných momentů, které se zapsaly do...
Pánové, zahoďte džíny a přestaňte se pařit. Králem vedra je len, ramie nebo konopí
V létě vás před horkem nemusí chránit jen klasické bavlněné šortky a tričko. Existuje celá řada...
Levnější doprava pro lidi nad 70 let? Další pražská radnice spustila Senior taxi
Od začátku května mohou senioři z Praha 14 využívat novou službu Senior taxi. Lidé nad 70 let...
Umělá inteligence mění kulturu, v Olomouci se bude debatovat o jejím využití
Vývoj umělé inteligence (AI) a jeho ovlivňování kultury se stane hlavním tématem konference, kterou...
Lázně i obec Konstantinovy Lázně zahájily návštěvnickou sezonu, čekají víc lidí
Lázně Konstantinovy lázně, stejnojmenná obec i mikroregion z Tachovska zahájily dnes 223. lázeňskou...
Lázně i obec Konstantinovy Lázně zahájily návštěvnickou sezonu, čekají víc lidí
Lázně Konstantinovy lázně, stejnojmenná obec i mikroregion z Tachovska zahájily dnes 223. lázeňskou...
Na populárním pražském festivalu zahraje řada hvězd. Kdo dorazí na Mezi ploty 2026?
Letos bude festival Mezi ploty opět jednou z největších kulturních událostí v hlavním městě, která...

Prodej bytu 2+kk v Havířově - Podlesí
Jurije Gagarina, Havířov - Podlesí, okres Karviná
2 800 000 Kč
- Počet článků 293
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 762x




















