Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.
Přihlásit seR17i65c23h10a29r57d 40K18r61á53l
Byl jsem v nějaké šesté či sedmé třídě a moje drahá máti dorazila z třídní schůzky s očima navrch hlavy. Nikdo ji po cestě nepřepadl ani jsem nebyl nejhorší z třídy. Důvod byl jinde: „Sedíme takhle ve třídě, najednou se rozletí dveře a v nich stojí vousatý děda v bílém plášti a drží samopal. »Ruce vzhůru!« zařval. Zatímco jsme překonávali infarkty a lehké mdloby, došel zvolna ke katedře, odložil repliku zbraně a důstojně dodal: »Tohle dělají ti vaši raubíři o přestávkách!«“ Dodnes nevím, zda byla napodobenina odevzdána rodiči nebo majiteli.
Tehdy nás většinou otec doma seřezal, že děláme ostudu. Dnes by učitele zažaloval za nedovolené odebrání hračky a znemožnil svobodu jednání. A dost možná by dodal, že právě rozhodl o další volbě jeho povolání.
Z31d75e57n33ě61k 42P18o85k87o68r16n41ý
Super článek!
P91a86v98e96l 74Ď68u40r79a10n
Jiří, děkuju za skvostnej příspěvek, bezezbytku s Vámi souhlasím.
Můj hluboký obdiv k drtivé většině kantorů - už proto, že já jsem takovou profesní kariéru vzdal a velmi záhy došel k závěru, že bych na tuto práci prostě nestačil.
J54i64ř37í 60M35a26y
Děkuji za kometář. Po vojně jsem učitelování zkusil. Vydržel jsem přesně půl roku!! A to mám děti rád. 
M63i72l32a81n 26H11a12u87s86n44e61r
I vy jeden... :


tohle mám zrovna v peru...
F58i28l60i98p 97V22r25a74c73o36v10s31k82ý

já bych si to tak nerad zakřikl (možná je to tím, že neučím na základce) , ale většinou potkávám rodiče spolupracující...
J71i76ř80í 53M75a21y
Děkuji. Možná. Zatím máme za sebou základku.
Mám v řadách učitelstva špiónku. Sestru. První stupeň.
- Počet článků 170
- Celková karma 24,12
- Průměrná čtenost 2295x
Nepíšu, abych byl spisovatel. Píšu, protože už nejde nepsat.
Proto v listopadu 2025 vyšla moje první kniha "Kronika rodinného chaosu". Humorný blog do kapsy pro všechny, kteří mají rádi kapku nadhledu a styl, co se nevejde do šablon.
Aktuálně probíhá „beta-testování“ pokračování. Rukopis s pracovním názvem Kronika rodinného chaosu 2.5 (Kabelkový blog) jsem odeslal do několika českých nakladatelství a čekám na odezvu.
Když zrovna nepíšu nebo nespravuju servery, beru děti do lesa a snažím se jim vysvětlit, že oheň se nerozdělává přes aplikaci.


















