Přes čtvrt století nepořádků a zlodějen, v řádu tisíců miliard v Česku

O vydání poslance Andreje Babiše a Jaroslava Faltýnka poslanci konkurenčních volebních stran v poslanecké sněmovně nebylo pochyb a tak mnohem důležitější bylo registrovat, co vše prozradí poslanci v rámci diskuze. 

Bylo to obdobné,

jako při předvolební diskuzi Angelové Merkelové CDU a Martina Schulze SPD, kdy vylezlo na povrch, že Angela Merkelová CDU rozhodla o přijímání Muslimských migrantů bez konzultace s partnery EU a nyní volá po solidaritě států EU, k čemuž Martin Schulz SPD ještě navíc prohlásil, že pokud nebudou někteří partneři EU solidární, tak nemohou počítat s financováním projektu ze strany EU, což potvrzuje, že v EU skutečně vládnou představitelé Německa.

Žijeme si většinou docela spokojeně,

ale mnoho spokojených občanů vůbec nechápe, že žije na dluh a odmítá kritiku režimu i politiků, jako extrémní názory, přestože tato kritika zazněla přímo od poslanců. Vůbec nechápou, že pokud by se tady nerozkrádalo a netunelovalo čtvrt stolení, tak jsme mohli mít životní úroveň mnohem bližší Německu a nemuseli jsme mít veřejný dluh ve výši přes 1 653 907 432 000,- Kč, což znamená, že každý občan dnes dluží přes 178 000,- Kč, tedy čtyřčlenná rodina dluží přes 712 000,- Kč. Pokud se to nezastaví a nepřestaneme si navyšovat platy tak, jak předvádí ČSSD, tak náš dluh brzo překročí 40% HDP a roční splatné úroky překročí 30 000 000 000,- Kč, což už dnes překračuje roční rozpočty některých ministerstev. Nelze než konstatovat, že Andrej Babiš byl zatím nejlepším ministrem financí přesto, že naštval svým EET většinu malých a středních podnikatelů, což by mělo ANO urychleně korigovat právě rozpočtovou podporou podnikání a podnikatelů.

Ty rozkradené tisíce miliard

o kterých mluvili poslanci, jsou pryč a prý dokonce i za hranicemi. President Václav Klaus tomu dal korunu z trestního hlediska svojí amnestií a premiér Bohuslav Sobotka to zazdil zpětným časovým omezením v zákoně o majetkových přiznáních v omezeného rozsahu tak, aby se netýkal všech občanů. V zájmu koho, nezjistíme. Když k tomu připočteme kritiku Policie, státních zástupců a GIBS, která zazněla v poslanecké sněmovně, tak nelze, než mluvit o přetrvávajícím nepořádku a z diskuze skutečně není jasné, zda v případě Čapího hnízda skutečně nejde o politickou kauzu s cílem ovlivnit volby. Ostatně obdobné kauzy před volbami se objevili i na západě a vůbec není vyloučena možnost ovlivnění stanovisek orgánů EU v rámci spolupráce KDU-ČSL s CDU, která už probíhá v rámci sudetoněmeckých kontaktů, či v rámci spolupráce ČSSD a SPD.

Korunu tomu dal

Evropský soudní dvůr, který odmítl žaloby Maďarska a Slovenska na migrační kvóty s tím, že pokud v nejbližší době nezměníme negativní stanovisko k přijímání uprchlíků, bude na Polsko, Česko a Maďarsko podána žaloba k Evropskému soudnímu dvoru.  Maďarsko rozhodnutí Evropského soudního dvora již odmítlo s tím, že považuje Muslimské migranty za kulturní a civilizační hrozbu. My jsme, jako převážně ateistický stát na tom ještě mnohem hůř, protože nevěřící jsou dle Muslimských radikálů určeni přímo k likvidaci. Jak Muslimové likvidují nevěřící lze najít na internetu a není to nic hezkého.

Přijímání Muslimských migrantů

je pro nás mnohem nebezpečnější a nikdo netouží po tom, abychom v Česku měly problémy s migranty, jako v západních zemích EU. Stanovisko presidenta ČR Miloše Zemana je zcela jasné. Odmítnou migranty i za předpokladu ztráty dotací EU. TOP 09 je ochotna postupně přijímat Muslimské migranty, rovněž, jako KDU-ČSL, která se chce tak vyhnout postihům EU. ANO zásadně odmítá přijímání Muslimských migrantů, stejně, jako KSČM. ODS odmítá kvóty. Tomio Okamura SPD, odmítá přijímání migrantů i zasahování EU do vnitřních záležitostí státu EU a to i za cenu případného odchodu z EU na základě občanského referenda. Pokud by se k odchodu z EU rozhodlo ještě Polsko i Maďarsko bylo by EU nuceno měnit základní smlouvy EU, nebo akceptovat odchod dalších států.

Probíhající Brexit není žádným strašákem,

ani závažným problémem pro Velkou Britanii, protože jde především o rozhodnutí, že Velká Britanie po svých historických zkušenostech nehodlá poslouchat EU řízenou Německem. Tomio Okamura poukazuje na skutečnost, že přijímání Muslimských uprchlíků u nás již probíhá, mimo stanovených kvót s tím, že dle presidenta Miloše Zemana uvolnila současná vláda na příjem migrantů 600 mil. Kč. ČSSD trvá na nepřijímání uprchlíků dle kvót pouze do voleb, ale snaha ČSSD spolu se Slovenskem, být v jádru EU znamená i povolební příjímání Muslimských uprchlíků a to je pro většinu občanů zcela nepřijatelné.  Ostatně i to jádro EU je úsměvné, protože pro Německo jsme pouze dobrým zdrojem financí, odbytištěm jeho nadnárodních řetězců a dodavatelem levných výrobků a součástí.

S ohledem na současnou situaci

a vážné budoucí ohrožení naší společnosti, nezbývá, než volit politické strany a hnutí podle třech stanovisek: „Zásadní odmítnutí přijímání Muslimských migrantů i do budoucna, dále závazek k přijetí závazného Občanského referenda na základě petice 100 000 občanů s povinným kvorem účasti voličů ve výši 35% a s ohledem na špatné výsledky a zkušenosti s politiky zejména starších zavedených stran, přijetí zákona o trestní odpovědnosti politiků a státních úředníků

s možnosti jejich odvolání na základě referenda občanů.“

Autor: Jiří Čumpelík | čtvrtek 7.9.2017 11:13 | karma článku: 37,94 | přečteno: 1511x