Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
P84a52v35e29l 64K16u87c61h44t36a
Netrapte se pí Kolářovou. Vážím si i pravicově orientovaných lidí, ale kteří umí na úrovni vyhodnotit stav společnosti a jako řešení prosazují - zjednodušeně řečeno -mix konzervatismu a liberalismu. Ale u ní (stejně tak např. u pana Jurutky) jsou důležitým měřítkem narvané Kauflandy a Globusy.
J13i66ř32í 12Z17e22d36n40í42č44e50k
Máte pravdu.narvané Kauflandy , ale šmejdem a nekvalitními potravinami.
R37a79d17e11k 98V84e15j38v94o68d92a
Mě překvapuje, jak zaměňujete to, jak se máte jako občan, s tím, jak hospodaří náš stát a vláda. Nebo vám to připadá stejné? Pochopte, že vláda ani politikové vám nepomůžou. Oni vám naopak hází klacky pod nohy. Tak přestaňte volit takové, co pořád něco slibují. Zvolte si takové, co vám nebudou buzerovat na každém kroku a nechají vám žít si po svém.
J41a40r37m68i34l93a 73Č11e55r12n43á
Životní úroveň občana ale ávisí také od toho, jak hospodaří stát a vláda.
F20r23a41n54t80i41s76e27k 27S25a56l52a56j71k27a
Co na říci?Pravda,bohužel moc smutná.
J28a65n 31Š82e32s48t66á19k
pěkný a výstižný - podobně třeba i pan president Klaus do výčtu našich úspěchů řadil možnost cestování, jako by to byla zásluha nějaké vlády či co
M35i90l74a47n 87M41i65f40l88o47n93i69d93e68s 54S13e72d61l77á51k
Říkala mi naše Ančí, že je šťastná z takového množství pomerančí. A ta svoboda! Každý prý kam si jenom zamane, tak tam může cestovat! Naše Anča, víte, není příliš při smyslech -----
Chceš být v této zemi šťasten? Pak snaž raději se nemyslet.
- Počet článků 35
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 882x


















