Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

PK

Netrapte se pí Kolářovou. Vážím si i pravicově orientovaných lidí, ale kteří umí na úrovni vyhodnotit stav společnosti a jako řešení prosazují - zjednodušeně řečeno -mix konzervatismu a liberalismu. Ale u ní (stejně tak např. u pana Jurutky) jsou důležitým měřítkem narvané Kauflandy a Globusy.

1 2
možnosti
JZ

Máte pravdu.narvané Kauflandy , ale šmejdem a nekvalitními potravinami.

2 0
možnosti
RV

Mě překvapuje, jak zaměňujete to, jak se máte jako občan, s tím, jak hospodaří náš stát a vláda. Nebo vám to připadá stejné? Pochopte, že vláda ani politikové vám nepomůžou. Oni vám naopak hází klacky pod nohy. Tak přestaňte volit takové, co pořád něco slibují. Zvolte si takové, co vám nebudou buzerovat na každém kroku a nechají vám žít si po svém.

5 0
možnosti
Foto

Životní úroveň občana ale ávisí také od toho, jak hospodaří stát a vláda.

5 1
možnosti

J28a65n 31Š82e32s48t66á19k

30. 11. 2012 17:26

pěkný a výstižný - podobně třeba i pan president Klaus do výčtu našich úspěchů řadil možnost cestování, jako by to byla zásluha nějaké vlády či co;-D

3 1
možnosti
Foto

Říkala mi naše Ančí, že je šťastná z takového množství pomerančí. A ta svoboda! Každý prý kam si jenom zamane, tak tam může cestovat! Naše Anča, víte, není příliš při smyslech -----  

Chceš být v této zemi šťasten? Pak snaž raději se nemyslet.

2 3
možnosti
  • Počet článků 35
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 882x
od narození Čechoslovák, který nevěří, že se vše vyřeší "samo" nebo prostřednictvím stran, ale názorovým dialogem, nejlépe bez kompromisů

Seznam rubrik

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.