Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

Omluvám se čtenářům, na jejichž komentář jsem včera a dnes dopoledne nezareagoval, ale bohužel mi bylo administrací blogu zakázáno diskutovat k věci. Klasika. Porušení kodexu blogera.Jenom nevím, jestli to bylo z rozhodnutí AI nebo z popudu nějaké potrefené husy...

0 0
možnosti
AT

Tak alespoň prozraďte, který článek jste porušil.

1 0
možnosti
Foto

Ještě jste zapomněl říci, jestli jste si po golfu dal stejk.

6 2
možnosti
Foto

A jak velkej a jak propečenej.

2 2
možnosti

Tato ministryně vedla vcelku neznámé Ministerstvo pro vědu, výzkum a inovace a skutečně se o ní moc nevědělo. Po jejím odvolání se jí zastali kompetentní (na rozdíl od vás) lidé - tedy vědecká obec, že s její prací byli spokojeni. Problém byl jen v tom, že výsledky své práce dostatečně neprezentovala. Ten titulek se tedy týká spíše vás, než jí.

7 1
možnosti
PN

No jo, když politik dostává lajky, tak se lidem líbí to, co dělá, ne?

Není to tedy populistické?

Byla odejita paní ministryně proto, že nebyla dost populistická? Odborná obec ji přeci chválí...

4 0
možnosti
Foto

Koalice se mají tvořit po volbách a ne před volbama, to mi nikdo nevymluví, ať nejdřív každý ukáže, jestli na to má a ne aby se na třetím nejvyšším postu objevila členka strany, která by se s velkou pravděpodobností do parlamentu vůbec nedostala. Že na post ministrně delegovala zmíněnou paní to jenom potvrzuje, nemají lidi. To platí všeobecně šmahem pro všechny strany bez rozdílu.

7 2
možnosti
Foto

Jinak přeju všem hezký den a valím fotit do Litomyšle Lázně ducha, kdo to má blízko, rozhodně se stavte. Neni u nás mnoho takto povedených akcí.

1 0
možnosti
Foto

To je zase blábol. Když někdo něco nezná, tak má udělat něco pro to, aby to poznal. A ne se svým "neználkovstvím" chlubit.

8 5
možnosti
MB

To je klasika. Pod článkem o Výměně manželek je několik fouňů, kteří nechápou, proč se na to někdo dívá. Pod článkem o modelce je mezi prvními otázka Kdo to je?

0 0
možnosti
Foto

Stejně je zajímavé jak se nám tady bývalí členové té vládnoucí strany chlubí (a je jich víc) jak nemají nic jiného na práci než hrát golf. Ten odsuzovaný buržoazní sport. Nejde o to, jak si nakládají ve stáří se svým volným časem. Jde o to, že golf je docela drahý sport. Vysmívají se nám do dneška.

5 5
možnosti
PN

Tak drahý sport....Hmm, že by závist?

3 3
možnosti
  • Počet článků 252
  • Celková karma 25,38
  • Průměrná čtenost 1172x
Pokud svoboda něco znamená, znamená to "právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet" aneb co si myslíš o sobě ty, je mnohem důležitější, než to, co si o tobě myslí ostatní...

Seznam rubrik