Kauza Blažkových bitcoinů a její dopad na říjnové parlamentní volby
mrtvého brouka. A co na to český volič?
Osobně jsem toho názoru, že tohle je pro Fialu a ODSku konečná. Tato kauza je pro opozici darem z nebes. Nejenom pro Konečnou ale vlastně pro celou opoziční scénu.
Dovedu si představit, jak asi uvažuje Rakušan a STAN. S Fialou to už dál nepůjde takže co budeme dělat? Když se SPOLU rozpadá, košile je bližší než kabát.
Myslíte si, že na podzim jmenuje prezident Pavel premiérem Rakušana s tím, že nám tu bude vládnout koalice ANO a STAN? Je to nereálné nebo pravděpodobné? Nebo to bude úplně jinak?
Těžko říct ale v tuto chvíli si přeji, aby se veřejnost dozvěděla pravdu, jak to s těmi bitcoiny vlastně vůbec bylo a je.
Problém však vidím v tom, že 99,9 % obyvatelstva nemá páru o tom, co to ty bitcoiny vlastně jsou a k čemu jsou dobré.
Jiří Beránek
Co si myslíte o minimální důstojné mzdě v České republice? A kolik by měl činit důstojný
důchod? Včera jsem v autě náhodu naladil Český rozhlas a upřímně řečeno to nebylo objektivní a vyvážené zpravodajství. Co jsem kromě jiného zaslechl? Pláč, že budou muset začít šetřit
Jiří Beránek
POZOR na oznámení o přeplatku na vašem účtu
Dostal jsem mailem od VZP oznámení o evidovaném přeplatku na mém účtu. Pokud tento příspěvek pomůže třeba i jen jednomu člověku, nepsal jsem to zbytečně.
Jiří Beránek
Pravda o zmrtvýchvstání Ježíše a pravda o 10 000 krocích
S pravdou je to složité a každý má tu svou. Dnes máme Boží hod a křesťané slaví zmrtvýchvstání Ježíše Krista. Vstal nebo nevstal? To se dokázat nedá. To je otázka víry. Já věřím potažmo doufám, že
Jiří Beránek
Hospodaření České národní banky včera, dnes a zítra
Včera guvernér Aleš Michl oznámil novinářům, že ČNB loni zaznamenala ztrátu 73 miliard korun. Já jsem z banky odešel v létě roku 2010. Tehdy byl ještě guvernérem Miroslav Singer, ale vzpomínám i na Tůmu, Kysilku a Tošovského.
Jiří Beránek
Libye, Ukrajina, Írán a Vrtěti psem
Některé události jsou tak absurdně dramatické, že člověk začne pochybovat, jestli sleduje zprávy, nebo špatně napsaný film. Írán v plamenech, Ukrajina ve vleklé válce, velmoci v zákulisí a média, která nám servírují jen to,
| Další články autora |
Špičatý výdech z metra na náměstí Jiřího z Poděbrad budí rozpaky. Ptákům ale neublíží
Po více než dvouleté rekonstrukci se veřejnosti znovu otevřelo náměstí Jiřího z Poděbrad. Jeho...
Jak dobře znáte Evropu? Otestujte se před letní dovolenou
V Evropě si každý najde to své – od pláží přes horské túry až po historická města plná památek. Jak...
Třesně vs. mléko. Znáte mýty o jídle?
Strašily vás babičky bolavým břichem po zapití třešní nebo angínou z bleskově snědené zmrzliny v...
Chtěla zkrášlit svět své dceři. Dnes její muraly obdivují tisíce kolemjdoucích
Šedé rozvaděče, oprýskané zdi nebo nevýrazné ploty dokáže proměnit v barevná díla plná rostlin,...
Nejroztomilejší fotogalerie prázdnin je tu. Zoo se chlubí novými mláďaty
Zvířecí školky se během léta pořádně rozrostly. Návštěvníci mohou v Brně pozorovat šest malých...
ODS nepůjde do voleb v Praze 1. Členové to zkusí jinde, sdělil kritizovaný Dvořák
Oblastní organizace ODS Praha 1 nepředloží kandidátní listinu pro podzimní komunální volby. Chce...
Kamion sjel u Roudnice z dálnice D8. Policie uzavřela směr na Ústí
Dálnice D8 je u Roudnice nad Labem ve směru na Ústí nad Labem uzavřená kvůli přeložení nákladu z...
Hradec Králové přišel o desítky milionů, podvodníkům peníze poslal zaměstnanec
Podvodníci připravili Správu nemovitostí Hradec Králové asi o 46 milionů korun. Peníze jim na účty...
Rovnováha spadla a internet bouří. Praha ji vrátí, replika vyjde na 13 milionů
Pád monumentální plastiky Rovnováha u Barrandovského mostu vyvolal na sociálních sítích nečekaně...

Objevily jsme parádní herní kufříky, které naše děti zatím nepustily z ruky
Léto a prázdniny jsou v plném proudu, což pro nás maminky znamená jediné – vymyslet atraktivní program pro děti a přežít dlouhé cesty autem nebo...
- Počet článků 290
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 1096x



















