Diskuse
Zkreslené vidění - Volební právo
Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.
Přihlásit seJ86i18n36d10ř21i18c23h 61K92u88b15á65n44e95k
24. 4. 2026 13:32
To, že zde setrvávám, znamená pouze, že tento formát mi vyhovuje. Nikoli přístup dozírajících k mé osobě. Cítím se neoprávněně znevýhodněn. Komunikovat se mnou administrace přestala a trvá to už od doby, kdy jsem byl vyhozen z hlavní nabídky. Slušnost upadá a zde se ona domněnka potvrzuje.
- Počet článků 437
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 279x
Jsem expresident KKR, dárce plazmy, skládám básně, písně, musím je i sám interpretovat (nikdo jiný na to není) pomocí kytary a jiných hudebních nástrojů, zabýval jsem se grafologií, sloužil jsem u PS, vedl pionýry, byl finančním poradcem a klapkařem...
Věřím, že inteligentní člověk je schopen s jiným inteligentním člověkem se vždy domluvit. Jestliže oba chtějí. S těmi ostatními jak kdy. A že stejnou věc lze vidět i jinak.
Čulibrka uveřejňuji s více než 100týdenním zpožděním každý pátek v 13.30 hodin.
Rád si přečtu vaše názory v debatě. Jakékoli. Napsat mi můžete i na https://www.facebook.com/jindrich.kubanek.3
Věřím, že inteligentní člověk je schopen s jiným inteligentním člověkem se vždy domluvit. Jestliže oba chtějí. S těmi ostatními jak kdy. A že stejnou věc lze vidět i jinak.
Čulibrka uveřejňuji s více než 100týdenním zpožděním každý pátek v 13.30 hodin.
Rád si přečtu vaše názory v debatě. Jakékoli. Napsat mi můžete i na https://www.facebook.com/jindrich.kubanek.3


















