Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
MP

Čtu docela s oblibou Vaše články. Nicméně..... v tomto případě, kde píšete kriticky o EU v souvislosti s naší republikou, mám názor poněkud jiný. Myslím si, že vinu za různé nesrovnalosti bychom měli hledat především u nás. U našich politiků. Lhaní, výmluvy, málo informací kam jdou dotace z EU, prostě naše švejkovina- to umíme.

2 0
možnosti
Foto

Ano, píšu kriticky o EU. A to proto, že mě netěší z více pohledů. Je jiná, než když jsme do ní vstupovali. K demokracii má ještě dál, než naše domácí loutkové divadélko. Předávání kompetencí státu nesvědčí o ničem pro nás dobrém, zelený úděl je ideologický blud nejhoršího druhu, devótnost Fialy a jeho podržtašků při styku s Uršulou a jinými panáky z EU je pro Čecha až ponižující... myslím, že netřeba pokračovat.

3 0
možnosti
  • Počet článků 337
  • Celková karma 14,61
  • Průměrná čtenost 301x
Jsem expresident KKR, dárce plazmy, skládám básně, písně, musím je i sám interpretovat (nikdo jiný na to není) pomocí kytary a jiných hudebních nástrojů, zabýval jsem se grafologií, sloužil jsem u PS, vedl pionýry, byl finančním poradcem...

Věřím, že inteligentní člověk je schopen s jiným inteligentním člověkem se vždy domluvit. Jestliže oba chtějí. S těmi ostatními jak kdy. A že stejnou věc lze vidět i jinak.

Čulibrka uveřejňuji s více než ročním zpožděním v 13.30 hodin každý pátek.

Rád si přečtu vaše názory v debatě. Jakékoli. Napsat mi můžete i na https://www.facebook.com/jindrich.kubanek.3

Seznam rubrik