KT

Vůl nemůže být zabejčený, ale je zvolený.

Foto

Vůl je kastrát, za kterým další stejně obdaření jdou sborem

JK

J71a65n 35K54y35š97k57a

3. 5. 2024 14:27

Závidím vám vaše sebevědomí, pane Kubánku. Já se neustále zmítám v pochybách, proto umím ocenit, že alespoň někdo má jasno. Opatrujte se...

Foto

Pane Kyško. Sebevědomí mám asi méně, než mi pravděpodobně přisuzujete. Ale některé věci a jevy jsou více než zjevné.

OS

A začalo to tak nadějně. Než jste se ponořil do té taxativní části. To mne poněkud zmátlo. Já do dneška považoval za voly jiné exempláře. Ale každý jsme jiný. Hezký den.

Foto

Ano. Každá vymezování a zařazování má svá úskalí. Rozhodl jsem se popsat extrémy z obou stran IQ škály a s přihlédnutím k nebezpečnosti zmíněných tvorů. Děkuji.

MP

Jako obecná charakteristika poměrů, chování a myšlení mnohých - napsáno výborně, ale "zkreslené vidění" , pokud se jedná o Fialu a Žilinského, jako loutky USA.

Foto

Děkuji za hodnocení. Ovšem nikde jsem v tomto článku nenapsal, že Fiala je loutkou USA.

  • Počet článků 331
  • Celková karma 16,09
  • Průměrná čtenost 302x
Jsem expresident KKR, dárce plazmy, skládám básně, písně, musím je i sám interpretovat (nikdo jiný na to není) pomocí kytary a jiných hudebních nástrojů, zabýval jsem se grafologií, sloužil jsem u PS, vedl pionýry, byl finančním poradcem...

Věřím, že inteligentní člověk je schopen s jiným inteligentním člověkem se vždy domluvit. Jestliže oba chtějí. S těmi ostatními jak kdy. A že stejnou věc lze vidět i jinak.

Čulibrka uveřejňuji s více než ročním zpožděním v 13.30 hodin každý pátek.

Rád si přečtu vaše názory v debatě. Jakékoli. Napsat mi můžete i na https://www.facebook.com/jindrich.kubanek.3

Seznam rubrik