Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
VF

Dobrý den. Hezky jste to napsal. Kolikrát jsem chtěl napsat úvahu o tom, kde je míra míry. Kde končí zdravé sbeprosazení a začíná arogance a drzost. Kde končí skromnost tolerance a začíná hloupost neboli blbost. Někde prý někdo řekl, že tolerance bude tak dlouho ustupovat až všechno ovládnou idioti. Nebo tak nějak. Ale ve zdejší gubernii se nějakých ohledů od vládnoucích klanů nedočkáme. Žijeme v době klanových válek podporovaných a živených zahraničními korporacemi. A v neokoloniálních periferních guberniích určených jako kanonenfutr v geopolitických válkách žádné ohledy neexistují. Pouze a jenom vždy nahrabat u koryt a po nás potopa. To přeci už po roce 1918 jeden "tatíček" pravil, kristapána, ať žerou, ale ať u toho tolik nemlaskají.

1 0
možnosti
Foto

Ano. Jsem v soudech velmi mírný.

0 0
možnosti
  • Počet článků 337
  • Celková karma 14,38
  • Průměrná čtenost 301x
Jsem expresident KKR, dárce plazmy, skládám básně, písně, musím je i sám interpretovat (nikdo jiný na to není) pomocí kytary a jiných hudebních nástrojů, zabýval jsem se grafologií, sloužil jsem u PS, vedl pionýry, byl finančním poradcem...

Věřím, že inteligentní člověk je schopen s jiným inteligentním člověkem se vždy domluvit. Jestliže oba chtějí. S těmi ostatními jak kdy. A že stejnou věc lze vidět i jinak.

Čulibrka uveřejňuji s více než ročním zpožděním v 13.30 hodin každý pátek.

Rád si přečtu vaše názory v debatě. Jakékoli. Napsat mi můžete i na https://www.facebook.com/jindrich.kubanek.3

Seznam rubrik