Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.
Přihlásit seJ41i27n59d66ř52i60c59h 45K41u60b85á65n58e72k
15. 5. 2026 14:13
Pokud se sem nikdo nepodívá a ani se neobtěžuje nějak zareagovat, budu nucen rezignovat na zprovozňování možnosti vkládat sem jakékoli reakce. Je to pro mne už nějakou dobu zbytečná práce.
Možnost napsat mi na facebook (messenger) pochopitelně stále zůstává.

- Počet článků 436
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 280x
Jsem expresident KKR, dárce plazmy, skládám básně, písně, musím je i sám interpretovat (nikdo jiný na to není) pomocí kytary a jiných hudebních nástrojů, zabýval jsem se grafologií, sloužil jsem u PS, vedl pionýry, byl finančním poradcem a klapkařem...
Věřím, že inteligentní člověk je schopen s jiným inteligentním člověkem se vždy domluvit. Jestliže oba chtějí. S těmi ostatními jak kdy. A že stejnou věc lze vidět i jinak.
Čulibrka uveřejňuji s více než 100týdenním zpožděním každý pátek v 13.30 hodin.
Rád si přečtu vaše názory v debatě. Jakékoli. Napsat mi můžete i na https://www.facebook.com/jindrich.kubanek.3
Věřím, že inteligentní člověk je schopen s jiným inteligentním člověkem se vždy domluvit. Jestliže oba chtějí. S těmi ostatními jak kdy. A že stejnou věc lze vidět i jinak.
Čulibrka uveřejňuji s více než 100týdenním zpožděním každý pátek v 13.30 hodin.
Rád si přečtu vaše názory v debatě. Jakékoli. Napsat mi můžete i na https://www.facebook.com/jindrich.kubanek.3


















