Priority v životě.
Když jsem byl kluk, tak jsem nechápal, proč dospělí tráví tolik času se svými dětmi. Všechno se změnilo, když se mi narodila dcera Martina. První rok jsem se ji bál až dotknout, jak byla titěrná, ale od 2 let jak začala mluvit a chodit, tak jsem s ní trávil víc a víc času. Učil jsem ji házet míčem, jezdit na kole, plavali jsme spolu, chodili na výlety a ten společný čas byl to nejlepší, co jsem mohl udělat.
Četli jsem si spolu, když byla malá, pořád jsme dělali nějaké „lumpárny“, aby mamka nevěděla, ale hlavně jsme se pořád smáli. Zvyknul jsem si ji večer často ukládat a číst pohádku na dobrou noc, teda spíš Rychlé šípy a jiné klučičí příběhy.
Chvíli jsme s dcerou žili i v zahraničí (bez manželky) a tam se náš vztah ještě prohloubil. Po pár letech jsme se se ženou rozvedli a ten čas, který jsem věnoval dceři se mi vrátil a dcera se rozhodla, že zůstane se mnou. Válčili jsme spolu, než dospěla a osamostatnila se, i když jsem věděl, že je to tak správné, tak mi hodně chyběla. Byl jsem ale stejný a v určitém věku jsem se chtěl postavit na vlastní nohy, jenom jsem si musel zvyknout.
Nikdy jsem nelitoval času, který jsem svojí dceři věnoval, poskytla mi spoustu radosti a tolik jsme se spolu nasmáli.
Jindřich Ježek
ÚSILÍ.
Tohle je těžký úkol, ale nehledejte chybu nikde jinde než u sebe. Málokdo to umí, kdo to ale dokáže se pak výrazně posouvá a hlavně nehledá výmluvy.
Jindřich Ježek
Úspěch.
Někteří lidé sní o úspěchu, zatímco jiní vstanou a tvrdě na něm pracují. Ti kdo nic nedělají, jsou pak překvapeni, že nic nedostanou.
Jindřich Ježek
Ambice něčeho dosáhnout.
Miř výš, až na měsíc, i když mineš tak skončíš mezi hvězdami. Svět nabízí skvělé příležitosti, nebojte se něco dokázat, jsme jako Češi hodně dobří, jenom se podceňujeme.
Jindřich Ježek
Strach - Vystav svůj obličej slunci a stíny rychle zmizí.
Nikdy se nevzdávejte a nepodceňujte se. Každý z nás je v něčem velice dobrý. Hlavní je se nevzdat a jít si za svým cílem.
Jindřich Ježek
DŮSLEDNOST a KONTROLA. Jak to testovala skupina Van Halen na koncertech?
DŮSLEDNOST je to správné slovo, které vede k úspěchu. Abyste věděli, zda lidé po kterých něco chcete pochopili co se po nich chce, tak to musíte buď kontrolovat nebo si to nějak zjednodušit, abyste věděli zda vše proběhne jak má.
| Další články autora |
Špičatý výdech z metra na náměstí Jiřího z Poděbrad budí rozpaky. Ptákům ale neublíží
Po více než dvouleté rekonstrukci se veřejnosti znovu otevřelo náměstí Jiřího z Poděbrad. Jeho...
Třesně vs. mléko. Znáte mýty o jídle?
Strašily vás babičky bolavým břichem po zapití třešní nebo angínou z bleskově snědené zmrzliny v...
Nejroztomilejší fotogalerie prázdnin je tu. Zoo se chlubí novými mláďaty
Zvířecí školky se během léta pořádně rozrostly. Návštěvníci mohou v Brně pozorovat šest malých...
Pražský autobusák, který zmizel z mapy. Pankrác nahradily kanceláře a metro zůstalo
Film Florenc 13.30 z roku 1957 proslavil nejen herce, především Josefa Beka v roli řidiče autobusu,...
Spadl „Červ dobyvatel“. Plastika u Barrandovského mostu měla být symbolem i místem schůzek
Řidiče i cyklisty v pátek překvapil pád části betonové plastiky Rovnováha u Barrandovského mostu....
OBRAZEM: Zaostřeno na diváky Colours. Selfie, barevné vlasy i jízda na ruském kole
Desítky tisíc lidí zaplnily na čtyři dny průmyslový areál Dolních Vítkovic, aby si vychutnaly už...
Metráž a dispozice ubývá. Mikrobyty v Praze mění rozměr bydlení
Nastává doba zmenšování. Před pár lety pro rodiny v metropoli průměrný standard představoval byt...
Muže, který v Budějovicích skočil do Vltavy, našli policisté u jeho známého
Rozsáhlé pátrání zaměstnalo policisty, hasiče i strážníky v Českých Budějovicích, když pátrali po...
I u večeře řešíte, proč zrovna tato kytka neroste, vypráví šéf botanické zahrady
Na zhruba jedenácti hektarech se na brněnské Ponavě rozprostírá Botanická zahrada a arboretum...

7 zásad bezpečného poutání dětí v autosedačce, které musíte znát
Chcete mít jistotu, že je vaše děťátko v autě opravdu v bezpečí? I drobné chyby při poutání do autosedačky mohou mít vážné následky, často si je...
- Počet článků 18
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 122x



















