Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Foto

P31e38t95r 96M16a28z71á49k

17. 6. 2016 14:39

Zdravím...

Co takhle uvádět zdroje? Bych si ten rozhovor s ním rád poslechl, ale zjistil sem, že v té záplavě článků všude možně se fakt blbě googlí, když nevim, kde ho hledat.

0 0
možnosti

..Šlachta podle mne především ztratil svou mediálně prezentovanou činností reálné hodnocení svého postavení...vedoucího odboru (útvaru), který má jakýsi nadřízený management...pokud s ním nechce spolupracovat, což v jeho případě znamená, manažersky se mu podřizovat...potom musí odejít....!!

2 1
možnosti
FS

Pane Dvořáku, náhodou jsem narazil na vaše blogy a přečetl jsem si jich pár z poslední doby. Prosím, ale upřímně, neberete náhodou drogy?

2 1
možnosti
JD

J64a87n 96D51v66o24ř31á88k

12. 6. 2016 18:51

upřímně:

Ne, neberu drogy.

Jenom při psaní textů spoléhám na čtenáře s určitou mírou čtenářské gramotnosti, k níž patří i vnímání z j e v n é nadsázky. Lituji, jestli k nim nepatříte.

Se srdečným pozdravem

Jan Dvořák :-)

2 0
možnosti
  • Počet článků 6212
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1088x
Televizní režisér a publicista

       MYSLÍM TO VÁŽNĚ - často i smrtelně

 

Seznam rubrik

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.