Exkluzivně: Konečně si mohou poslanci ulevit!
Pokud pan prezident nebude s podpisem otálet jako před dvěma lety v případě Lisabonské smlouvy, bude možné už na Silvestra odložit dokumenty - daňovou reformu určitě a penzijní dost možná - k ledu a rozmrazit je, až bude Evropě líp, až se zmátoří z toho, co teprve přijde.
Přijít to má každou chvíli, a podle paní Merklové odejít asi tak za deset let.
Až tedy nastane čas pro "odlednění" zákonů, bude to jako v té reklamě pro pamětníky, kdy zeťák ujišťuje tchýni, že až se znovu bude lakovat, tak ona, tedy vláda, už tady nebude. Že tak kvalitní je to nynější lakování, tedy reformy.
Merklovou - aby nám nalajnovala domácí vyhlíky s přesností na dekádu tady nemáme a pan Kalousek se chlubí tím, že nic neví, že snad únor bude moudřejší listopadu. Pravda, únor může být vítězný, ale i ten listopad, a sedmého zejména, historicky pohnul s ratingem půlky světa. Ale to už bylo dávno a od nás tehdy hodně daleko, kdy ukřičená menšina se cítila být většinou a vytřela si s lidmi nejen podlahu. Ještě že už kvůli tomu dobrovolně nezdobíme okna, žijeme - li v jiné době.
Ale k věci samé. Dobrá věc se podařila. Poslanci už nemusí držet skorobobříčka mlčení, kterého si většinově naordinovali. Bylo to sice na hraně, jak řekl pan Gazdík, ale co naděláš? S kverulanty. Ti by chodili furt. Deformátoři!
(Seřadiště lampiónového průvodu je v 17.30 před Strakovkou)
Jan Dvořák
Jan Dvořák
Chcete mě číst?
Pakliže ano, jak tomu bylo dlouhá léta, pak na tomto serveru to správné místo nebude. . Stačí však kliknout jinam.
Jan Dvořák
Padla facka, padla – na Oscarech
Byla toho plná média. Známý herec Will Smith uštědřil moderátorovi v přímém přenosu facku. Vlepil mu ji za to, že nekorektně vtipkoval na adresu jeho manželky, která trpí nemocí vlasů.
Jan Dvořák
Hrozby ze vzdušného prostoru
V rozporu s chlácholením lídrů by se bezpečnostní situace v zemi mohla přiostřovat. Fialův režim by si nemusel být jistý dnem ani hodinou. Už teď mu Stínová vláda citelně šlape na paty.
Jan Dvořák
Zajímavé mlčení České televize
Je s podivem, že Česká televize, která systematicky, a hned v několika formátech zpravodajství a publicistiky pitvá cestu-necestu vicepremiéra Hamáčka do Moskvy a shání důkazy i spekuluje, se neobrátí do vlastních řad.
Jan Dvořák
Covidový pas bude Evropanům slušet
Evropská komise představila v bruselském vydání zpravodajského portálu POLICITO designovou formu covidového pasu pro cesty po unijních zemích.
| Další články autora |
Zemřela Zdena Mašínová, dcera legionáře a perzekvovaná sestra uprchlých odbojářů
Ve věku 92 let zemřela Zdena Mašínová, jejíž bratři za totality utekli ozbrojení na Západ. Čelila...
Nejen důchodci jezdí v Praze zdarma. Za MHD neplatí děti a tyto profese, výhody mají i někteří psi
Pražská MHD patří navzdory svému rozsahu k těm nejlevnějším v zemi, i tak může být nákup ročního...
Pražská muzejní noc 2026: Na Florenci se chystá videomapping zdarma, zahraje i Lake Malawi
Více než 60 muzeí, galerií a dalších kulturních institucí otevře své brány netradičně v nočních...
Jiřák po dvou a půl letech otevírá. Podívejte se, co změnila velká rekonstrukce
Náměstí Jiřího z Poděbrad, které je jedním z nejvýznamnějších a nejnavštěvovanějších míst v Praze,...
Z elektrokola se za pár tisíc stane raketa. Policie na přečipované stroje nestačí
Mnozí prodejci elektrokol na webech nepřímo vybízejí zákazníky k porušování pravidel. Lákají na...
Brodu hrozí kritický nedostatek zubařů. Kroky radnice však dávají naději
Radnice v Havlíčkově Brodě se naplno pustila do řešení problému s chybějícími zubními lékaři. Podle...
Nejvyšší české stavbě hrozí odstřel. Místní proti bourání vysílačů protestují
Dva stožáry rozhlasového vysílače v Liblicích u Českého Brodu představují s výškou 355 metrů...
Sprejeři poničili další místo v Českém ráji. Nápisy jsou přímo na skalách
Nejen pískovcové bloky, neznámý vandal poničil v Českém ráji i skály. Sprejem na ně někdo napsal...
Dvůr utratil za projekt Mayerovy továrny 30 milionů, brownfield prodá
V bývalé Mayerově továrně ve Dvoře Králové na Trutnovsku nevznikne multifunkční sál a ani...

Akční letáky
Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!
- Počet článků 6212
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 1088x
MYSLÍM TO VÁŽNĚ - často i smrtelně




















