Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.
Přihlásit seJ11a19n 97V57o53c37h27o58s56k96a
Pan Nožička je takový hrdina zvrácené doby.
J82a53r31o28s96l58a87v 77H59e36r70d44a
Naši lidi mu rozumějí. Jinak než my.
M40a16r62t70i45n 11P96r26o68v97a41z81n96í29k
Vezmu to obecně. Nebudu se navážet do žádných politiků, nebo tak. Podle mého pozorování (a historie tomu odpovídá), je jedním ze zásadních vlivů na chování člověka vliv okolí. Tedy i slušný člověk zpravidla zhrubne, pokud se dostane do prostředí, kde je takový standard. Tedy se přizpůsobí tomu, co kolem vidí, slyší a jak se okolo lidé chovají. Čím více se s takovým chováním setkává, tím větší to má dopad i na něho. Stejně tak i vliv různých exponovaných osob (známých z médií, kam se řadí i politici) je znát. Nakonec si člověk řekne, že když mohou ostatní, on také. Takže i to hrubnutí výrazů a chování ve vrcholové politice (nejen) má vliv na chování všech občanů. Čím víc jsou prosazováni i ve vrcholné politice hulváti a podvodníčci, tím větší odvahu mají i ti hulváti v podhradí a dávají tak o sobě více vědět.
Hulvátství tak prorůstá všechny aspekty života a to není dobře, to stahuje celou společnost do žumpy.
J29a67r87o86s18l41a38v 74H92e39r84d16a
Děkuji za Váš čas.
J89a19r72o72s14l97a61v 65H77e91r94d81a
K diskusi: Není mi nijak zvlášť proti mysli, že se diskutující vyjadřují k Janu Hrušínskému kriticky. Jen připomínám, že tématem blogu je otázka pana Nožičky, která je manipulativní, neboť dotazovaný psal o dlouhodobém vývoji, nikoli o úpadku v posledních pěti měsících.
J91o26s60e39f 38N83o22ž49i31č77k39a
Pane Herdo, a vážně jste si ten můj blog přečetl pozorně, nebo jste reakcí na něj chtěl hlavně udělat radost panu Vochoskovi a některým dalším, kteří se tentokrát nemohli vyřádit v diskusi pod mým blogem? 
Pokud platí první varianta, tak to zkuste ještě jednou. Ocitovaný výrok pana Hrušínského totiž začíná slovy:
„Vláda bez politické kultury je strašlivým příkladem pro život v celé naší zemi. Politické dno zažíváme s vládou koalice ANO, SPD a Motoristů sobě hned od začátku jejich nástupu. Dnes a denně nám ukazují, že nikdo nemusí dodržovat zavedená pravidla..."
Zdroj: https://blog.idnes.cz/nozicka/zkazeny-fotbalovy-sv...
M29i89r71o28s39l16a65v 23P32a85v38l20í87č53e95k
Za všechno může Babiš. Kdyby tam seděl Fiala, tak se to stát nemohlo. To by si ultras obou S podali ruce, dělali by si felfíčka a měli by společnou radost z fotbalu a vítězství toho lepšího klubu. Ta to bylo vždycky - mohu to potvrdit, bydlím nedaleko od stadionu Sparty.
J93i42ř29í 40V50o37n72d16r94á90č79e97k
Hrušínský - to je ten, co před pár lety řval denně do medií o tom, že díky covidovým opatřením zabila Babišova vláda kulturu a jeho divadlo má pět minut po dvanácté a že dotace v žádném nestačí? Že pomalu umírá hlady? A to je taky ten Hrušinský, co se po čtyřech letech zkraje roku pochlubil svým novým letním domovem - zrekonstruovaným statkem ze 14. století, do něhož musel, chudák na úbytě, narvat miliony?
M46a18r27t45i84n 22K79o52m82á41r79e32k
Ano, to je von. Chudák.
R59o21m77a71n 95K62o16z72e85l
To je takový zvyk, tvrdit, že za zpackaný život může vždy někdo jiný a hledat nějakého univerzálního viníka, který může za všechno. Přečetl jsem si celý status pana Hrušínského a zjistil, že on ani neví, že Okamura a Turek ve vládě nejsou, tedy nevládnou, tak to je potom těžké.
J42a89r79o29s89l36a11v 56H82e76r36d58a
1. Čí zpackaný život máte na mysli, jste neuvedl.
2. Turek a Okamura ve vládě sice nejsou, ale jejich vliv, jak všichni víme, je ze známých důvodů značný.
P17a29v14e15l 49Ď53u96r17a10n
Je zbytečné se Jana Hrušínského s panem Nožičkou tázati. On se totiž tento gigant našeho divadla k nové vládě jinak chovat ani nemůže. Nové ministerstvo kultury jeho scéně bude chtít sebrat nějaký mrzký peníz (bez něhož se samozřejmě obejde, nakonec v Praze je ND nebo Divadlo na Vinohradech nepochopitelně dotováno výrazně kvalitněji než jeho Jezerka) na příspěvcích, subvencích a grantech. Takže jsou to hulváti.
Na nový pořad si zvykejme: VYSÍLÁ STUDIO JEZERKA...
L22u61b61o96r 80P38e58t10r20z41a84l17k22a
Ale kdepak. Hrubnuti a urazky zacaly pote, co Miloš porazil Karla. Hned na to se spustily hnojomety lepseviku o kolaborantech Zemanech, Jagrech a dalsich, kteri meli tu drzost leatat do komunisticke Ciny. 😉
M14a28r46t26i93n 85I77r95e98i63n
Hnojomety šly především od Zemana a jeho poskoků, Luborrrre.
- Počet článků 565
- Celková karma 11,55
- Průměrná čtenost 443x
https://jaroslav-herda.mozellosite.com/blog/


















