Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
MM

Proboha, jak někdo může napsat zaplať pánbu za zvýšení daní.!!! Vždyť vláda /obzvláště naše/má tisíc způsobů jak osekat náklady na provoz státu. Máme tleskat tomu, že žerou a mlaskají a my lopaty to zase zaplatíme.?

1 1
možnosti
Foto

Osekání nákladů na provoz státu problém bohužel nevyřeší, i kdyby se snažili, jak chtěli, jako že se nesnaží.

1 0
možnosti
Foto

Všiml jsem si, že poslední dobou je velmi často v České televizi, kde nedostatek argumentační schopnosti přebíjí expresivním projevem, takový Che Guevara v lepších časech.

Její presentace je dokladem úpadku politické scény, kde už dávno nejde o fakta, ale jen o syndrom kačera Donalda.

/syndrom kačera Donalda je moje zjištění, odpovídající současné realitě. Totiž, kdyby se před volbami každý večer objevil minutový šot, kde bude kačer Donald slibovat absolutně cokoli, dostane minimálně 5% hlasů a nebude to recese, ale touha voličů, aby bylo lépe a na kačera Donalda se prostě spolehnou/.

12 1
možnosti
Foto

Ahoj Tome, naprostý souhlas. Jak napsal Ivan Chválny, je tam obří ego, které vynahrazuje erudici, charakter, schopnosti. Bohužel. ČT jí pochopitelně jako prakticky hlavní opoziční představitelce dává prostor. To samo o sobě je tristní, ten stav politické scény je prostě děsný.

Přirovnání ke kačeru Donaldovi je trefné, jen bych bez váhání zvýšil ta procenta, klidně 15, 20. Okamura je jen převlečený Donald, stejně jako Babiš, Havlíček nebo Schillerová. Včera jsem viděl čerstvé video AB. Ten člověk už se vytrvale ztratil ve svém vlastním, zcela uzavřeném světě. Je to taková parodie na cartoon.

13 2
možnosti
RJ

Ahoj Jardo. Ta bezvýchodnost politiky už je natolik zjevná, že milion propadlých hlasů v minulých volbách bude jen začátek. Lidé budou politikou natolik znechucení, že volby už budou jen o hlasech těch, kteří na tom můžou něco vydělat, ostatní je budou ignorovat.

Alenka pochopila sílu sociálních sítí, že to dělá totálně blbě je věc jiná.

7 0
možnosti
Foto

Ahoj Rosťo. Bohužel je to zcela reálný a celkem pochopitelný scénář. Fakt je to tristní, nelze najít osobnost, politického lídra, nic. Jen plytkost a klientelismus.

3 0
možnosti
PV

No, nemame se dobre, kdyz muze takova nula jako Schillerova kritizovat soucasne nuly, vychodisko z pomeji je daleko, hodne daleko.

7 3
možnosti
ZD

Kdo si neváží jiných ukazuje, jak si neváží sebe. Kritika je na místě. Považovat současné i minulé politiky šmahem za nuly je spíše o každém z diskutujích.

2 0
možnosti
OU
Uživatel požádal o vymazání
3 3
možnosti
ZD

Pro jednoduchého všichni jednodušší.

7 2
možnosti
ZD

Místo "český volič aby se zbláznil" by mělo být pan Červenka, aby se zbláznil. Do toho pan doktor burcuje, abychom nevolili ty a ty nemoudrým připodobněním k nacistům. A oba jste také dokonale neodvedli svou práci - jako obviňujete paní Schillerovou.

Oba jste nastínili, koho NE a ani jeden neodvádíte práci označením koho ANO! To je pak na zbláznění vás obou, když jsou - podle vás - jen dva subjekty a ani jeden není schopen plnit svou úlohu.

Nebo snad lži premiéra v opozici a krátce po nástupu do vlády berete jako relevantní vyjádření důvěryhodného státníka?

5 16
možnosti

Tisíckrát opakovaná lež se stává pravdou!

To vyznával Göbels a vyznává ANO a SPD!

Systematicky lžou, pomlouvají a bez ohledu na realitu trollí!

A funguje to zcela geniálně! Lidé preferují ANO a SPD!

Václav Havel: Pravda a láska musí zvítězit nad lží a nenávistí!

Dokážeme to někdy? Nebo se utopíme ve lži, nenávisti a ztrátě demokracie a občanských svobod?

15 9
možnosti
Foto

Zdravím, pane doktore. Bohužel to přirovnání není až tak daleko od pravdy. Kdyby jen mohli....

4 2
možnosti
Foto

Dobrý a fakty podložený blog. Vycházíš ale z mylné premisy, že jedněm nebo druhým záleží na dobru státu potažmo lidí. Záleží jim pouze na moci a k jejímu dosažení/udržení udělají cokoliv. Lhaní na sociálních sítích je jenom takový čajíček.

Vašek

8 3
možnosti

Chceme přežít ve svobodě, svrchovanosti a demokracii?

Pak musíme přestat volit politiky, kteří mají zájem o svou totalitní moc!

2 0
možnosti
Foto

J10a34n 18Š52i92k

13. 8. 2023 12:39

Jardo, já myslím, že je to tak, že ono plácáni se týká národa jako celku. Stačí, když nahlédneš do diskuzí na Twitteru, Facebooku či iDNES.cz. Takových příspěvků, které nejsou oním plácánim je poskrovnu a aby je člověk baterkou pohledat. Politici, to už je jen vzorek společnosti. Hezký den

7 0
možnosti
Foto

Ahoj, Honzo. Bohužel je to tak, důvod, proč se drtivé většiny diskuzí neúčastním.

3 0
možnosti
  • Počet článků 295
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 2219x
Věčný tulák, který se zajímá o vše zajímavé 

https://www.soudobahistorie.cz/

Seznam rubrik