Diskuse
Andrej Babiš žádný chcimír není
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
A22n21t28o57n65í36n 36M94a62h71o68v60s87k17ý
Jak je vidět z diskuse, barikády jsou pevné
.
J17a60r81o32s40l16a55v 18Č91e34r38v41e32n40k25a
Bohužel a je to celospolečenská záležitost.
Z14d29e92n29ě33k 14Z95a78v14a91d93i91l
Babiš možná tedy není chcimír, ale zato Péťa je zaručeně chciválek, že ?
Z65d53e64n54ě54k 96V10e47p50ř51e61k
Když Andrejko je vším, čím chcete aby byl. Že.
J59a32r21o17m11í35r 71Š34i60š47a
Nooo říkám to furt a budu..koalice se mají tvořit az po volbách před nimi ať každý ukáže co umí..podle mě neni normalni aby v čele sněmovny byla členka strany která by se nejspíš sama ke korytum nedostala a to platí obecně
J30a79r68o83s84l33a15v 87L27i92m41a
Vite pane Jaroslave Červenko, napsal jste to dobre. Nemate rad politiku byvaleho premiera a snazite se najit kazdou chybicku. Spravna kritika a mohu rici, ze jsem s vami.
Ta druha strana je trochu divoka. Dnesni premier stoji vzdy se svym rozhodnutim na pude rozhodnuti CTYR vudcu tohoto klubu slepeneho pod jmenem koalice. Hned na zacatku, nesnasim v politice koalici. Nejhorsi zdruzeni vymysleno na oblbnuti volice. To je jako armada, ktera by mela ctyri (nekdy take pet) vudcu v boji.
U byvaleho premiera je to jasne. Koalice vznikne a je okamzite videt jeji sestavu Po skonceni mandatu, ta koalice ty pridruzence potrati a ti ztrati moznost byt zvoleni. Vsechna nerest je hozena prave na ne. Jen premier prijde cisty pro dalsi boj. To se volicum libi Sila vudce rozhoduje!!
Nas system voleb nebude nikdy ferovy. Magnat s penezmi bude vzdy prevysovat politicke odpurce jeho sily. On si tu vladu muze skoro koupit. Slepenec dnesni vlady je jen viditelna ztrata ctyr let. Tu kritiku v poslednich vetach vaseho clanku, pripisuji tomu systemu voleb, ktery nehleda toho silneho jedince vest nas narod. Proto to postaveni te Ceske republiky ve svete je tak ubohe. Proste podle Wericha, je to Kocourkov.
J42a47r95o73s75l26a90v 23Č15e74r40v77e88n29k45a
Bohužel hodně pravdy, díky, pane Limo
P54e12t86r 16B97u63r45i48a79n
AntiBabiš vymyslel Mára Prchal pro Babiše, aby tím zaplácl v diskuzích ta místa, kdy nebude umět před kamerami odpovědět bez přípravy na otázku. Ať prostě zahuláká, že tohle je kampaň antiBabiš.
No a tak se stalo, že to začal Babiš používat v každé druhé větě, což se nutně vrylo jeho příznivcům do hlav, protože co se 100x zopakuje, to se zapamatuje i v přízemí.
Ale jinak od roku 2013 se Babiš bez antiODS a antiKalouska neobešel snad v žádné větě žádné diskuze.
E69v54a 69H92a89s11n79í63k48o77v13á
Babiš řekl na tiskovce, že zbrojit chce. Jenom se liší od vlády, do čeho vrážet peníze. Také řekl, že Putin je agresor.
Jsme ve válce. Válce, která probíhá mezi vládní koalicí a opozicí včetně neparlamentních stran.
A ta válka poškozuje ČR, viz pomlouvání od pana akademika v zahraničních novinách. Obě strany už ztratily soudnost, kde končí kampaň a začínají zájmy státu.
J20a94r77o95s98l25a28v 71Č75e25r98v98e78n85k26a
Obávám se, že ta soudnost chybí už velmi dlouho.
V82i87l11é37m 89R46a90v37e19k
Máš pravdu, Jardo. Babiš prostě by uměl prodat i kostelecké párky s obsahem 50% procent masa. Také budu volit jiného člena současné koalice než je ODS.
J75o54s89e52f 33N85o36ž45i12č93k43a
Potom ovšem máte jenom jednu možnost (a věřit tím pádem tomu, že Dozimetr byl jen takový lehčí úlet).
J65a37n 45Š45i11k
Já si nemyslím, že by se Babiš v otázce bezpečnosti choval nějak výrazně odlišně od současné vlády. Metnar nebyl špatný ministr obrany a ve spoustě věcí se s Černochovou shodne. Problém u Babiš je, že se zásadně řídí průzkumy. Proto byl za Covidu takový zmatek,.on totiž dělal přesně to, co lidi chtěli, tzn. Každý den neco jineho. Teď to jiné nebude, proto nás zase čeká chaos. Je to škoda. V ANO nejsou všichni marní, jako Havlíček, Schillerová nebo ten patolízal Vondráček. První nástřel budoucí vlády ANO nevypadal vůbec špatně. Snad proto, že v ní ani jeden z těch tří nebyl. Jak to bude se ukáže, jak Babiš bude sestavovat koalici. Pokud půjde do vlády s SPD nebo i Motoristy, tak sbohem a šáteček Česko. Ale myslím, že to tak nebude, jsem optimista. Měj se
J92a77r49o54s54l70a23v 13Č84e95r75v47e49n23k64a
No, Honzo, já moc optimista nejsem. A to předpokládám docela dost koalici Starostové a ANO. Případně ODS.
- Počet článků 298
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 2224x


















