Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

Proč jste neotevřela diskusi pod svým článkem o Krymu? Bojíte se oprávněných negativních reakcí? Co má co náš senát řešit interní záležitosti Krymu? PLatí Vás čeští daňoví poplatníci.

1 0
možnosti
JV

Vážená paní Moudrá,

součástí politiky jsou i mezinárodní vztahy a je důležité vnímat a popřípadě reagovat na situaci v zahraničí.

Děkuji za pochopení.

0 0
možnosti

Smazaný příspěvek

Příspěvek byl odstraněn autorem blogu. Opakované vložení může být smazáno redakcí.

Smazaný příspěvek

Příspěvek byl odstraněn autorem blogu. Opakované vložení může být smazáno redakcí.

ŠZ

Nějak jsem nepochopil, proč mají dostávat vlastníci soukromých lesů kompenzace za snížené zisky kvůli kalamitě, kterou si napůl způsobili sami. Když byly jejich majetky ziskové, neslyšel jsem slovo, že by se o ty zisky chtěli dělit se státem. Ty prachy rozfofrovali. Proč mám teď jako daňový poplatník hradit jejich ztráty? Proč si neodložili ty peníze na pozdější dobu? Kompenzace bych vyplácel pouze a jedině vlastníkům, kteří hospodaří podle osnov, ale v žádném případě ne těm co hospodaří podle LHP. Ti musí mít odborný personál.

0 0
možnosti
Foto

To se to rozdává z cizího. ;-D

0 0
možnosti
  • Počet článků 93
  • Celková karma 6,37
  • Průměrná čtenost 229x
Senátorka za obvod č. 49 Blansko. V Senátu jsem zařazena do Klubu KDU-ČSL, Výboru pro vzdělávání, vědu, kulturu, lidská práva a petice a Podvýboru pro sport. Jsem členkou volební komise a stálou ověřovatelkou Senátu. Moje témata jsou: doprava, zejména D43, školství, nyní zejména řemeslné obory, životní prostředí, cestovní ruch, památky, neziskové organizace a další.

Seznam rubrik