Český novinář? Stejný "fašoun" jako ta zvěř z Majdanu!
Prohlásil Mgr. Petr Štěpánek z ODS.
"Lži, mystifikace a pokrytectví politiků a médií dosahují nevídaných výšin. Jsme svědky pokusu totálně manipulovat českou veřejnost a vést ji k nenávisti a emocím ... "
Zdroj: Protiproud
Pro názornost jsem vybral dva silně pravicové zdroje, jako důkaz, že odpor proti zkresleným a lživým informacím nemají pouze levicově smýšlející lidé, ale všichni ti, kteří se cítí svobodní a nechtějí se nechat semlít zbabělou připosraností českých novinářů.
Na Ukrajině došlo k násilnému převratu proti demokraticky zvolenému prezidentovi, vládě i parlamentu, a to je zločin! Kdyby se toto stalo jinde v Evropě, budete také podporovat ozbrojené bandy z ulice, které násilnicky svrhly demokraticky zvolenou vládu? Čí ruku lížete, že jste se snížili k hnusné goebbelsovské propagandě? Až si kladu otázku, jestli vůbec ví čeští majitelé novin, jaké manipulátory, pokrytce a obdivovatele polofašistických stran zaměstnávají. Na mě to působí, jako by byli někteří novináři bokem placeni ještě někým jiným. Jinak si neumím představit to nadšení z násilí a nenávistné protiruské hysterie. Uvědomují si vůbec tito "hlasatelé pravdy", že čtenář má právo na pravdivé informace? Nebo na to kašlou, hlavně že to sype? Čeští novináři, redaktoři i média, až na vzácné výjimky, vědomě šíří hysterickou rusofobii a vědomě zamlčují informace.
Je až k neuvěření, koho čeští novináři vědomě podporují.
Položte si otázku, jak byste dopadli v ČR, nebo jinde v Evropě, kdybyste chodili po ulici ozbrojeni, stříleli do vzduchu z Kalašnikova, s nacistickým znakem na rukávu, nesli portrét Hitlera a hajlovali na náměstí? Také by Vás mediálně podporovaly české vlezdoprdelky? Také by Vás policisté poplácali přátelsky po zádech a nechali se s Vámi vyfotit? Bohužel, to je realita, to se v Kyjevě za nadšeného potlesku přihlížejících děje! Třetí největší ukrajinská strana "Svoboda" se veřejně hlásí k odkazu Stepana Bandery a jejíž prapor UPA s trojzubcem je znakem vrahů menšin Poláků, Židů, Volyňských Čechů, Rusů, včetně jejich žen, dětí a dokonce i nemluvňat. Dnes na fasádách domů visí obrazy Adolfa Hitlera - "ukrajinského osvoboditele." To je dnešní realita, o které se novinářům psát nechce.
A tak si kladu otázku. Proč nám média nedávají objektivní informace? Proč jsou jednostranně zaměřeny proti Ruské federaci? Proč lezou slizce a s takovým soudružským nadšením USA a EU do brusele? Proč nenapíšou pravdu o osnovatelích kyjevského násilného převratu?
Budete také podporovat polofašistické strany, násilí v ulicích proti demokraticky zvoleným vládám i u nás, nebo kdekoliv jinde v Evropě jen proto, že to bude v zájmu vládnoucích elit EU nebo USA? Klidně bych tomu i věřil, protože vaše lokajství a maločeská připosranost nemá žádné meze.
Možná, že si někdy uvědomíte, jak ponižujete naši republiku, znevažujete demokratické principy, poškozujete české zájmy v zahraničí a co je nejhorší - ztrácíte důvěru ve společnosti.
A jaká je za to všechno odměna? Tak jako vždy - jidášský groš.
Jan Šustek
Praha
Jan Šustek
"Zločinec" Putin!

Putin je zločinec! Putin je Hitler! Putin je nebezpečný diktátor ohrožující Evropu a dokonce celý svět!
Jan Šustek
Děkujeme NATO, USA a EU za demokracii na Ukrajině.

Povedlo se! Už vraždí vlastní lidi! Co se tak, dámy Merkelová, Obamová, Ahstonová a pánové Schwarzenbergu, Palato, Kocábe a další bojechtiví hrdinové, vzít za ruce a udělat si "procházku" mezi upálenými civilisty. Opatrně je překračovat, aby jste si neumazali boty a oděv.
Jan Šustek
Zase lžete a děláte z fašounů demokraty!

Žijeme v době, kdy z fašistů se dělají demokraté a poddaní vazalové z EU tomu tleskají. Zvrácenost české mediální propagandy a zhovadilost některých novinářů, kteří zaprodali svou čest a hlavně pravdu, se ukázaly v celé své pokřivené nahotě.
Jan Šustek
p. Kalousku, to bych raději podal ruku praseti než ...

Svázaným zajatcům lámal prsty, vypíchával oči, strhával nehty a vytrhával zuby; některé pak podřezal .... Podřezal svázaného bezbranného člověka ... že by chystal Vondra další řád in memoriam pro ukrajinského řezníka - Oleksandra Muzyčka?
Jan Šustek
Máte plnou hubu demokracie, jen když se vám to hodí!

USA, EU, jejich mediální poskoci a naši osvědčení "demokraté" Kocáb, Štětina, Schwarzenberg a Kalousek nás mají za nesvéprávné stádo, kterému se musí mediální propagandou masírovat mozky!
Další články autora |
Skokem do propasti Macocha ukončila život matka oběti střelby na fakultě
Skokem do Macochy ukončila o víkendu život matka jedné z obětí tragické střelby na Filozofické...
Turek jel rychlostí přes 200 km/h a fotil se u toho. Policie věc prošetřuje
Europoslanec Filip Turek (Motoristé sobě) se na svém účtu na Instagramu pochlubil fotkou, ze které...
Bílá rakev, věnec od Gottové. Na rozloučení se Slováčkovou dorazil i prezident
Rodina a přátelé se v kostele v centru Prahy rozloučili Annou Julií Slováčkovou. Zpěvačka a...
Trump si hraje s vojáčky. Stažení by Evropu bolelo, na výběr jsou jen špatné varianty
Premium Je to jen pár dní, co Donald Trump vyslal směrem k Evropě poněkud nepříjemnou zprávu. USA mohou ze...
Bili ho, řezali a natáčeli, jak umírá. Mladíci umučili třináctiletého kluka, pro zábavu
Premium Mladistvý spolu s kamarádem zabil v Děčíně před třemi lety třináctiletého chlapce. Nebývale...
Obamův grafik, britský marketér i interní tým. Kdo radí stranám s kampaní
Premium Do sněmovních voleb zbývá necelý půlrok a kampaň politických stran se rozjíždí. Koalice SPOLU...
Ve stejném kostele, kde bude uložen papež, byl pohřben i mladý Pernštejn
Na konci týdne se při pohřbu papeže Františka obrátí pozornost k římskému kostelu Santa Maria...
Konec vystavování těla jako v minulosti. Papeže uloží do prosté rakve
Přímý přenos Tělo papeže Františka bude uloženo do rakve v pondělí v osm hodin večer. Oproti jeho předchůdcům ho...
Německá policie zadržela dva podezřelé po dvojnásobné vraždě u Frankfurtu
Německá policie dnes po rozsáhlém zátahu zadržela dva podezřelé z podílu na sobotní vraždě dvojice...

Prodej apartmánu 1+kk (B6) Třeboň Branná 3 450 000 Kč
Třeboň - Branná, okres Jindřichův Hradec
3 450 000 Kč
- Počet článků 82
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 3507x
Když nerozumíte článkům nebo s nimi nesouhlasíte, určitě to není vaše vina a raději je ani nečtěte. Nevěřte všemu, já totiž strašně kecám.
Osobní blog
www.jansustek.cz