Diskuse

O fous

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Foto

Ono je takových momentů na silnici, jak se česky říká, neurekom. Během loňské zimy jsem večer jel na Jižní Město za matkou a u chodníku se právě vyvalila cela rodinka včetně psíka z SUV. Jak jsem to viděl, dal jsem nohu na brzdu v očekávání nejhoršího. A ono se to stalo, nehlídaný jorkšír mi skočil před kola.

Brzdit umím a to moje auto má brzdy skvělé. Takže jsem stál víceméně na místě, ale vůbec jsem netušil, kde je to psisko. A nechtěl jsem se rozjet, kdyby se náhodou schovávalo pod autem.

Tak jsem stáhl pravé okénko a povídám té mondénní mladé dámě: Prosím vás chyťte si toho psa. A dáma, místo aby poděkovala za moji péči o jejího drahouška, tak ještě nakvašeně povídá: Vždyť je tady na chodníku. A poznámku: Jak to mám přes to auto vidět? jsem si nechal už pro sebe.

Šlo sice jen o psa, ale já nestojím o to, aby moje auto někoho připravilo o život, byť by to byl jen pes.

0 0
možnosti
Foto

Leze mi mráz po zádech, když to čtu. Je to strašné, nechápu beohledné řidiče, obzvlášť v takových chvílích, kdy bez váhání mění bezvýznamné ušetření pár sekund za risk, že může někdo, nedej bože, přijít o život. Kam až vede hranice beohlednosti?

1 0
možnosti
Foto

No, já bych především učil děti, že samy do vozovky nikdy a sám sebe, že nikdy přecházet před popř. za stojícím autobusem.

Lidé jsou různé a často až tragicky hloupé. Kolik je to let, kdy jakási tykvovitá matka zavolala k sobě dítě, které si hrálo na druhé straně silnice.

0 0
možnosti
  • Počet článků 2235
  • Celková karma 28,89
  • Průměrná čtenost 1314x
Psavec amatér, životní optimista, milovník svobody, prostě Střelec jak má být:-).

Články o výstavách opuštěných koček jsou na hlavní stránce blogu publikovány se souhlasem redakce.
Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.