Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.

Přihlásit se

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

Foto

Honzo, podobné je to i na Andělu. Na Chodově, od doby, co tam funguje Westfield, se to střídá ve vlnách, jednou je hůř, jindy jakž takž.

Bohužel odchyt těchto individuí není zatím povolen.

Foto

Opilcov by brať nemali ale berú aj u nás. A robia niekedy velký neporiadok. Dobre si urobil, že si si odsadol.

Želám Tebe, Soničke i Tvojim milovaným príjemnú Veľkú noc.

Foto

Včera někdo poblil sousedku.😀

Divím se, že prošli přes řidiče. Nebo se k vám taky nastupuje vzadu? Já jsem "naštěstí" zažila jen vylité pivo (majitel byl vysazen mezi poli) a zapálenou cigaretu (též vysazen mezi poli).

My tu taky máme individua, už jsme slavná vyloučená lokalita. Bohužel jediné, k čemu zásah asi povede, bude obezdění lesoparku a tím redukce parkovacích míst.

Foto

Od loňského léta se smí nastupovat všemi dveřmi a chodí víc revizorů. To je velká výhoda v zastávkách, rychleji to odsýpá, ale má to i své negativní stránky. Předtím by tihle dva přes řidiče zřejmě neprošli.

Foto

No, asi 30 kilometru a moc cyklostezek po cestě není. Tak namazat nohy Alpou a pěšky😺

  • Počet článků 2343
  • Celková karma 25,11
  • Průměrná čtenost 1310x
Psavec amatér, životní optimista, milovník svobody, prostě Střelec jak má být:-).

Články o výstavách opuštěných koček jsou na hlavní stránce blogu publikovány se souhlasem redakce.
Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.