Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

MK

No ona ta kompatibilita Windows s iShity nějak moc není;-)

0 0
možnosti

Když evidentně o tom víte prd, tak se tím alespoň nechlubte. Proč by se musel po zálohování na CD přeformátovat disk C, to nechápu. A jestli vám kleknul externí disk, no to se může stát a pokud ho odpojít během zápisu a ještě s ním třísknete, to se nedivím. A "jsem disk do PC zapojila tak horlivě, že se na něj data přetáhnout dala.". To nevím, co tím chcete říct, ale když jednou synchronizujete a jindy zálohujete, to se už ničemu nedivím. Přijde mi, že sebe děláte roztomilou blbku.

1 0
možnosti
  • Počet článků 44
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1162x
Michaela miluje život, své blízké, poznání, růžové víno, svítání, slunce, lásku a v neposlední řadě Paříž..
Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.