Diskuse
Lásko, chrápeš!
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
BR
B28o78ž10e70n92a 35R79y73t38í50ř68o60v22á
24. 4. 2013 22:01
Nejvíc se chrápe, když se usíná, takže lepší je chvilku to vydržet a nedloubat a nemluvit...Problém nastane, když se častěji budí a stále usíná, pak je třeba tento problém odstranit.
0
0
možnosti
JV
J79a97n93a 25V39é55l30o50v82á
24. 4. 2013 23:02
no nevím, asi je to individuální, ten "můj" začíná chrápat cca po hodině od usnutí, lehké napomínání, dloubání pomáhá ;-)
0
0
možnosti
MŠ
- Počet článků 44
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 1162x
Michaela miluje život, své blízké, poznání, růžové víno, svítání, slunce, lásku a v neposlední řadě Paříž..


















