Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

MP

U nás, v okresním městě střední velikosti, se při vstupu většinou zdraví, zvláště na méně frekventovaných zastávkách, kde je na to jaksi prostor a čas.

1 0
možnosti
Foto

J89a47n 77A30n52d60r19l55e

12. 7. 2016 21:59

10 let jsem zil s celou rodinou v UK a tam je zvykem ridici při vystupovani podekovat za dovezeni (pozdrav při nastupovani je samozrejmosti, kupujete si u nej anebo mu ukazujete jiz koupeny listek) a naši kluci i my to delame i u nas pokud vystupujeme předními dvermi, coz se tady leckdy neda, reakce jsou ruzne, odpověď, vrela odpověď, mlceni, uzas v ocich a tak, ale to nic nemeni na tom, ze ridici autobusu si pozdrav i podekovani za to ze nas dovezli bezpecne, kam jsme chteli, zaslouzi...:-)R^

6 0
možnosti
JR

J24a72r27a 58R62a70n12k

13. 7. 2016 23:44

Stejne je to ve vetsine zemi, kde jsem zila - Nemecko, Svycarsko, Australie a Kanada....v Indii a Cine se chaoticky narvou dovnitr, na pozdrav neni cas:-)

1 0
možnosti
  • Počet článků 220
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 2274x
Skeptický optimista, idealista, melancholik, náročný, tradiční socialista.
Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.