Diskuse
Proč zdravím řidiče autobusů?
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
M92a21r63i24e 42P67o62k95o27r59n17á
U nás, v okresním městě střední velikosti, se při vstupu většinou zdraví, zvláště na méně frekventovaných zastávkách, kde je na to jaksi prostor a čas.
J89a47n 77A30n52d60r19l55e
10 let jsem zil s celou rodinou v UK a tam je zvykem ridici při vystupovani podekovat za dovezeni (pozdrav při nastupovani je samozrejmosti, kupujete si u nej anebo mu ukazujete jiz koupeny listek) a naši kluci i my to delame i u nas pokud vystupujeme předními dvermi, coz se tady leckdy neda, reakce jsou ruzne, odpověď, vrela odpověď, mlceni, uzas v ocich a tak, ale to nic nemeni na tom, ze ridici autobusu si pozdrav i podekovani za to ze nas dovezli bezpecne, kam jsme chteli, zaslouzi...
J24a72r27a 58R62a70n12k
Stejne je to ve vetsine zemi, kde jsem zila - Nemecko, Svycarsko, Australie a Kanada....v Indii a Cine se chaoticky narvou dovnitr, na pozdrav neni cas
- Počet článků 220
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 2274x


















