Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.

Přihlásit se

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

PH

P24e44t56r 50H88a18l86i56k

10. 5. 2026 11:11

Co mě zaujalo bylo, že ta invaze na hřiště, útok na fanoušky soupeře světlicemi a pravděpodobně útok na hráče soupeře byl předem připravovaný. Už 10 minut před koncem tam přelézali hrazení a pořadatelé odklízeli reklamní panely - chrání to nejcennější.

Jen choreografie o 4 minuty nevyšla. Kdyby to udělali podle plánu po odpískání, tak asi kontumace nehrozila.

To hluboký problém celého fotbalu. Nedělám si iluze, že Sparta je na tom lépe.

Za mě může pan Tvrdík vést plamenné řeči. Možná to i v tom okamžiku myslel vážně, ale já tomu nevěřím

Jsem pro exmplární tresty. Nejen kontumace, ale i když to asi nejde, odečetl bych třeba 20 bodů v tabulce, aby to opravdu pocítili. Takhle jsou to jen kecy s jistotou, že titul mají v kapse.

VF

Tvrdíkovi bych věřil, pokud by Chorého vyřadil už po jeho plivanci. Takhle se jen snaží tlačit na komisi, že už nemusí nic řešit, protože to za ni vyřešil sám.

Svůj díl viny na tom mají i rozhodčí (včetně komise), kteří léta tolerovali choromyslnost Chorého a tím dávali najevo, že jim surová, sprostá a nebezpečná hra nevadí.

Souhlas. Jen bych podotkl, že ten titul Slavii ještě nepatří, protože zápas bude nejspíš kontumován ve prospěch Sparty.

Foto

Slávia včera "sportovně" vyhrála titul. Surová hra na hranici faulu. Nátlak na rozhodčí nejen od sprostých hráčů a realizačního týmu. Zdržování. Způsob hry, který kritizuje celá fotbalová obec, včetně trenérů, novinářů i fanoušků fotbalu. Samozřejmě, že potom v Evropě na to protěžování v české lize u rozhodčích dojedou.

VF

Nebýt jiných našich celků v EP, tak by Slávila LM nehrála, protože ta těch bodů do koeficientů moc nepřinesla.

  • Počet článků 13
  • Celková karma 22,73
  • Průměrná čtenost 861x
Nejsem politik ani novinář. Jen občan, který má občas potřebu se nadechnout uprostřed veřejného hluku. Píšu o politice, společnosti a absurditách každodenní debaty. Snažím se víc přemýšlet než reagovat a víc analyzovat než moralizovat. Pokud se občas objeví ironie, berte ji jako obranu proti jednoduchým řešením.
Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.