Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.
Přihlásit seP24e44t56r 50H88a18l86i56k
Co mě zaujalo bylo, že ta invaze na hřiště, útok na fanoušky soupeře světlicemi a pravděpodobně útok na hráče soupeře byl předem připravovaný. Už 10 minut před koncem tam přelézali hrazení a pořadatelé odklízeli reklamní panely - chrání to nejcennější.
Jen choreografie o 4 minuty nevyšla. Kdyby to udělali podle plánu po odpískání, tak asi kontumace nehrozila.
To hluboký problém celého fotbalu. Nedělám si iluze, že Sparta je na tom lépe.
Za mě může pan Tvrdík vést plamenné řeči. Možná to i v tom okamžiku myslel vážně, ale já tomu nevěřím
Jsem pro exmplární tresty. Nejen kontumace, ale i když to asi nejde, odečetl bych třeba 20 bodů v tabulce, aby to opravdu pocítili. Takhle jsou to jen kecy s jistotou, že titul mají v kapse.
T14o17m51á66š 61H24o55n84z77í38k
Jako slávista dávám
a karmu...
V90l30a63s63t41í27k 29F18ü52r92s26t
Tvrdíkovi bych věřil, pokud by Chorého vyřadil už po jeho plivanci. Takhle se jen snaží tlačit na komisi, že už nemusí nic řešit, protože to za ni vyřešil sám.
Svůj díl viny na tom mají i rozhodčí (včetně komise), kteří léta tolerovali choromyslnost Chorého a tím dávali najevo, že jim surová, sprostá a nebezpečná hra nevadí.
M83i41l79a21n 80Š20ť75a20s97t91n96ý
Souhlas. Jen bych podotkl, že ten titul Slavii ještě nepatří, protože zápas bude nejspíš kontumován ve prospěch Sparty.
R20a24d29e23k 60Ř13e39z31á79č
Slávia včera "sportovně" vyhrála titul. Surová hra na hranici faulu. Nátlak na rozhodčí nejen od sprostých hráčů a realizačního týmu. Zdržování. Způsob hry, který kritizuje celá fotbalová obec, včetně trenérů, novinářů i fanoušků fotbalu. Samozřejmě, že potom v Evropě na to protěžování v české lize u rozhodčích dojedou.
V64l92a40s29t74í71k 54F80ü13r78s74t
Nebýt jiných našich celků v EP, tak by Slávila LM nehrála, protože ta těch bodů do koeficientů moc nepřinesla.
- Počet článků 13
- Celková karma 22,73
- Průměrná čtenost 861x


















