Diskuse
Sloužil jsem u KUBu
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
F92r75a11n56t31i74š21e35k 43C36h10m49e67l90a14ř
Protiletadlová raketová střelnice není na východ, ale na sever od Astrachaně, vesnice se jmenuje Ašuluk a od ní je to východně cca dalších 50 km směrem do pouště.
Znám to tam velmi důvěrně - na Bojových ostrých střelbách jsem byl 14x
F78r80a75n65t11i62š51e78k 27C89h71m37e40l37a64ř
Melo to jako reakce na příspěvek pana Bittnera:
"Karma. A hned jsem si vybavil prostor na východ Astracháně v letech 88-89. Ale obávám se že pravda tady nikoho nezajímá, podstatné je nasadit psí hlavu a zatáhnout Rusko do akce. Kdo chce psa jíst, vždycky si hůlky najde, nebo tak nějak to je...."
M27i91l27a24n 54S52t78e89h20l89í86k
A on je nějaký problém dodat k ukořistěnému BUKu kvalifikovanou obsluhu, když je kousek za hranicemi nepřeberné množství všelijakých odborníků ?
M17a62r38t34i98n 12L78a25c72i61n36a
co když i oni sloužili u BUK/KUBu?
Z29d18e40n34ě32k 39H41l12á83s93e16k
Ok. Jste od fochu, tak se zeptám. Stačí u poloaktivni radarem řízené střely namířit radar na letadlo a odpálit?
Z70d81e57n49ě76k 58H85l98á90s65e75k
Dobrý, vidím že teda media mají pravdu. Tušil jsem , že opilí mužík tu raketu ani nenabije. Těď jen ty zatracený odposlechy o přítomnosti odborníků z Ruska nějak zprovodit ze světa.
R25a64d13i90m 71M19l83y30n29a49ř57í17k
Představuji si, jak se Ivan u separatistů podívá na oblohu a ve výšce deseti kilometrů orlím zrakem jasně identifikuje nepřátelský bombardér, který z výšky deseti kilometrů nebezpečně ohrožuje jeho kulometní hnízdo. Předá informaci systému hlásek a z velitelství přijde příkaz sestřelit sakramentsky hnusné imperialistické cíl. Borci naběhnou a pohodlně sestřelí diverzanta ve výšce 10 km první raketou.
Autorovi karma.
P15a91v11e90l 55L75y59k35o
Takhle nejak to vypada, pokud se ten system prevazi? https://www.youtube.com/watch?v=VtVjOe1adgI#t=112
J35a78r51o67s90l85a40v 91S37a65n58t42n57e69r
Tak jestli to sundali na první ránu a nebyli předtím 2 měsíce ve stepi na cvičných střelbách, tak je to přímo zázrak. I kdyby sehnali osádku, která spolu makala dva roky na vojně a byla sehraná, tak by jí hodně dlouho trvalo, než by se dostala do formy. Mě jen vadí, že už tři dny očuchávám a prohlížím zveřejněné fotky trosek a něco mi na tom pořád smrdí. Nikde žádná střepina. Buď je hlavice neměla a smetla letoun pozitivní energií, nebo zaúřadovalo něco úplně jiného. Ze záznamů pádu nevyplývá ani to, že by hlavice bouchla až po nárazu do letounu. To by vypadalo ó velmi jinak. Ze všech spekulací dávám tu o sestřelu letounu pozemní PLŘS až na poslední místo, bez ohledu na to, kdo ji odpálil. Pokud by tam návštěvníci z řad OBSE na troskách stopy po střepinách našli, už by byl detailními fotografiemi zaplaven internet (ono by stačilo, kdyby je našli somráci z okolních vesnic).
Z32d53e97n93a 25K40o43č37í
Takže nezbývá než vymyslet jinou variantu jak to ti separáti udělali 
Něco se jim přeci musí přišít 

- Počet článků 203
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 1349x


















