Prosím nedávejte karmu mým blogům !
O minulém víkendu jsem si totiž dal tu námahu a přečetl několik top - karmových článku od dlouhodobě top-karmových autorů
A byl jsem zděšen….
Asi tak jako když před 20-ti lety promluvil Vladimír Mečiar před tisíci lidmi a oni jásali a vynesli ho do vysoké politické pozice. Já jsem tehdy jen stál s otevřenou pusou a nechápal jak můžou ty tisíce lidí neslyšet nesmyslná protiřečení v každé druhé větě a populizmus sršící jak fontána z každého jeho slova. I tak však Vlado dostal vysokou „karmu“ .
Zde je to bohužel velice často podobné – top-karmové články jsou až příliš často plné všeobecných vše líbivých blábolů. Zdá se mi , že ty nejhodnotnější texty zde mají většinou karmu kolem 20-30. Když napíšete holou PRAVDU ocení to několik osvícených a pak již následuje jenom povrchní nekonstruktivní diskuse typu - „autor blogu asi spadl z jiné planety “ anebo „to nemá ani cenu komentovat “ a to jsou ty slušnější případy.
Nechci zatím diskuse zakazovat, i když většina příspěvků je bez jakékoliv přídatné prospěšné informace nad kterou bych se mohl zamyslet.
Takže jestli můžu poprosit :
- nestojím zde o karmu 45, jestli si myslíte, že moje texty stojí za přečtení můžete je doporučit dále svým známým a přátelům, vysoké číslo v počtu čtenářů mne potěší.
-nestojím zde o hloupé diskusní příspěvky , než něco napíšete do diskuse přemýšlejte -pokud můžu poprosit tak hlavou.
Děkuji všem mým čtenářům za pochopení.
Janko Pravda
Poděkování za koronavirus
Můj poslední blog z roku 2017 to předpovídal a konečně jsme se dočkali. Teď Vám předpovím co bude dále .
Janko Pravda
Naše budoucnost a naše neštěstí
Kdo by nechtěl mát křišťálovou kouli a znát svoji budoucnost ? Nikdo ji nemá, nikdo ji nezná, ale je zde někdo kdo se trefuje velmi přesně.
Janko Pravda
Premiér Sobotka – případ pro psychiatra
Nic ve zlém ! Kytarista Keith Richards celý život chlastá , kouří, fetuje a přesto je v 73 letech stále ve výborné kondici. A tak má věda zájem ho zkoumat jak je to možné, že někdo vydrží (téměř) vše ?
Janko Pravda
České daně pro kolotočáře
Jak jsem již psal, přebujelé sociální dávky a podpora líných lidí jsou u nás hlavní problém.Ne však jediný.
Janko Pravda
České daně pro povaleče
Tak to máme konečně černé na bílém.OECD vydala zprávu o zdanění příjmů v ČR které je 8. nejvyšší z 35 nejvyspělejších zemí a fakticky vyšší než ve Švédsku !
| Další články autora |
Zemřela Zdena Mašínová, dcera legionáře a perzekvovaná sestra uprchlých odbojářů
Ve věku 92 let zemřela Zdena Mašínová, jejíž bratři za totality utekli ozbrojení na Západ. Čelila...
Jiřák po dvou a půl letech otevírá. Podívejte se, co změnila velká rekonstrukce
Náměstí Jiřího z Poděbrad, které je jedním z nejvýznamnějších a nejnavštěvovanějších míst v Praze,...
Nejen důchodci jezdí v Praze zdarma. Za MHD neplatí děti a tyto profese, výhody mají i někteří psi
Pražská MHD patří navzdory svému rozsahu k těm nejlevnějším v zemi, i tak může být nákup ročního...
Pražská muzejní noc 2026: Na Florenci se chystá videomapping zdarma, zahraje i Lake Malawi
Více než 60 muzeí, galerií a dalších kulturních institucí otevře své brány netradičně v nočních...
Erekce v kanclu, „chlupatá“ vagína i britský fetiš. Netflix natočil tak trochu jiný romanťák
Klasická romantická blbina, takzvaný romcom, bez velkých překvapení. Tak popisuje většina kritiků i...
Ať je léto nebo zima, u Anny je vždycky prima " byla pozvánka do této Radlické restaurace u sv....
Z terasy Obchodního domu Máj na Národní třídě je úchvatný pohled na Prahu.
- Počet článků 26
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 1451x



















