Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.

Přihlásit se

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

PV

Vovka si vodi Donika na provazku jak pudlika ... protoze pudlik zatim jen predvedl, jak umi okousavat kotniky Zelenskymu.

Vami uvedeny scenar nemusi mit daleko do reality.

JL

Vsechno co jste napsal se muze stat pane Jane Ferenci. Rusove drzi ty nejvyssi karty. Delat saska z Trumpa je ukazka ceskych osob s pokroucenym mozkem. Presny nazev je na to kniha Dostojevskeho, ktery takovy mozky popsal.

Nevadi. Nepodari se? Tak Ukrajina se ztrati a Rusko vyhraje. Trump nenadela nic, kdyz oba nechteji. A co bude dal je nasnade. Jen ten smich tech chytrych Cechu prestane.

PJ

bohužel pane Limo zatím ze sebe toho šaška dělá Trump sám, jen vy to ve své zaslepenosti nechcete vidět. Čas ukáže .

SB

Až na tu Nobelovu cenu za mír máte pravdu.

Možná se věci nesemelou přesně tak, jak píšete, avšak definujete správně to, co Rusko chce a za čím si jde.

Bůh nás ochraňuj!

Foto

Ukrajině vládnou Ukrajinci. Pod jejich vládou se propadla na 120. místo ve světě do party hodně zaostalých zemí. Zatímco ukrajinští oligarchové brázdí vlny oceánů v luxusních jachtách, ukrajinští občané museli za výdělkem mimo Ukrajinu. Pro Ukrajince by bylo záchranou požádat o přičlenění k USA. Spojené státy projevily zájem o Kanadu a Grónsko a tak by paletu nabízených hvězd mohly o další rozšířit. Rusko by těžko mohlo něco namítat. Ukrajina by udělala přesně to samé co Krym, jen na druhou stranu. Myslím, že by se přidaly i Luhansk s Donbasem a Krymané by hledali právní kličky jak zrušit své připojení k Rusku.

Foto

Většinou vím, co se svazácké buňce nelíbí, ale v tomto případě mi to uniká. Blog je o tom, že Putin chce obsadit celou Ukrajinu a mně by zamlouvalo, kdyby mu to Trump znemožnil. Stačilo by z Ukrajiny udělal 51. stát USA. Jsem si jistý, že by se do státu USA Ukrajina z emigrace vrátili i Ukrajinci, kteří to teď v úmyslu nemají.

ZH

Ukrajinská armáda zaútočila na vlastní nespokojené občany a nyní se "spravedlivě" diví.

IS

V Sudetech a následně v protektorátu jsme se také divili. Čím a hlavně kým ta "nespokojenost" jak v Sudetech kdysi, tak na Donbase v současnosti byla živena a podporována Vám standardně uniká.

LE
  • Počet článků 163
  • Celková karma 22,02
  • Průměrná čtenost 734x
Vzděláním ekonom, praxí novinář, nyní šéfredaktor deníku svethospodarstvi.cz, dědeček, stále (bohužel) kuřák, no a tak... 

Seznam rubrik

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.