Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
pavel 99
Škoda, že jste nepochopil to základní.
Odborářům o žádné změny nejde. (Což nevylučuje, že někteří jedinci i upřímně věří, že o změny skutečně jde.) Pozná se to podle toho, že při vyjednávání odboráři požadují "peníze hned", změny později - kdy budou moci být opět blokovány, jako v minulosti mnohokráte, a zůstane jenom u těch "peněz".
Kdyby totiž skutečně šlo o změny, tak možností měli odboráři v minulosti doslova "přehršel" a to jak při oněch proslavených "zakázkách", tak při racionalizaci organizace, která by umožnila "méně sloužit".
Ostatně - pokaždé když odborář volá po "zefektivnění", tak se normální člověk válí smíchy. "Zefektivnění" totiž znamená vždy více práce pro odboráře a pro ty nejméně kvalitní rovněž "odchod". A to rozhodně není v zájmu "odboráře".
kolos.veliky
Když jsem si
přečetl Váš profil, je mě už jasné, jak může člověk napsat tak dlouhý článek o ničem.
king2010
Dpouhý a nice neříkající.
Kde jste byl siliáku a co jste udělal pro změnu ve zdravotnictví ???? Že se krade ve zdravotnictví se ví od komunistů. ''Ze jste pání doktoři podplatitelní, o tom se vypráví celé knihy. Že jste schopni za malý zisk zapradot zraví lidí ?? Ano. mám s Vámi špatnou zkušenost.
Že svým přístupem jste rozkradli tuto republiku si ani nepřipouštíte. Je pro připomenutí, za své praxe šéfa, jsem neměl odvolání pokud lékař napsal nemocenskou s jakoukoliv diagnozou a údajný pacient byl potom doma. A nemocenskou celá léta vyplácel stát. !!!!! A toto je pravda !!
A jinak jsem zažil, lze Vám šlo prodat cokoliv pokud k tomu byla nabídka PROVIZE. Ale PROVIZE se státním zařízení je ''UPLATEK. A to jsou i procenta z předepsaných léků.
Pokud někdo chce udělat pořádek, tak to sabotojute. A jsem přesvědčen že i proto IZIP není ještě v plném rozběhu. Protože klepnutím na klávesnici by vyšly rozbory, které by Vás usvědčily. A nakonec, kolik ředitelů nemocnic byli nelékaři ???
kladivo a srp, naroste ti hrb
Re: Dpouhý a nice neříkající.
Vy jste byl King2010 možná ještě vloni.
Letos už ale do klávesnice klepete chybu za chybou.
kladivo a srp, naroste ti hrb
Re: konečně kvalitní příspěvek!
Podpoříme.
Dodo.01
Dotaz
Jaký mám zájem na tom, když zdůvodu nedostatku lékařů zruší nemocnici a já a sposta jiných to nebude mít do nemocnice 5 km ale 25km. Argument že si alespoň užiji jízdu sanitkou, nebo že se proletím vrtulníkem neberu. A k protestům, nejdřív chtěli peníze, pak byli peníze a požadavky na změny, potom peníze a možnost náratu, takže o žádného pacienta jim nejde, jde jim pouze o peníze. Ať se klidně krade dál ale my chyceme vyšší platy to je pravdivé heslo doktorů.
echo.3
Máte to příliš obsáhlé, ale
jinak v celku souhlas, Dominiku. Karma!
:o)
Některým víc asi vadí, že jste od Zelených.
Ale, od rudo-modrých to bolet nemusí.
Benito Juarez
Být doktorem a přečíst si tyhle názory,
tak se seberu a jdu do prčic, i když by mi dávali 100k měsíčně.
Uč se nebo skončíš jako editor !
Re: Být doktorem a přečíst si tyhle názory,
a místo toho se stále vtírají
bobecek173
Vy jste asi také údržbář
a pravděpodobně radiolog soudě podle obrázků. Když jste už dávno věděli jak v nemocnicích kradou, proč už jste se ze slavnými odboráři dávno neozvali a nestávkovali? Proč jste čekali do teď? Proč jste drželi hubu a krok když byla u vesla ČSSD a byla konjunktura ? Peníze se prožíraly a slovutní údržbáři s titulem mudr byli klidní a slavné odbory a LOK také. Teď se to hodí, ČSSD si přihřívá polívčičku mne si ruce a říká : ČIM HŮŘE TIM LÉPE.
Stát to nějak přežije a vy ? DĚKUJEME ODEJDĚTE.
kali.czz
Re: Vy jste asi také údržbář
Tady nejde o to, že by měl lékař uklízet nepořádek v systému, za 1. ani nemůže, za 2. vy byste chtěl mít pod sebou zaměstnance, který vás neustále šmíruje, jestli náhodou něco nekradete? Myslím si, že v takovém pracovním prostředí nechce pracovat nikdo. Co se týče LOKu, doporučuji kouknout na čtvrteční pořad se zástupcem tohoto klubu, tam je to vysvětleno. (čtvrtek 3.2.2011)
Kruton
Nelze
podporovat úzkou skupinu lidí, kteří zneužívají svého výsadního postavení na tlak na celou společnost na jejíž úkor si chce zvýšit slušný životní standard. Jakákoli koruna, která bude přidána doktorům je stejnou korunou, o kterou byli obráni hasiči, policisté a další státní zaměstnanci při úsporách. Aktivita doktorů je výsměch profesím, které jsou pro společnost stejně důležité, avšak oproti doktorům mají opravdu finanční problémy. Přes veškeré uznání k této náročné profesi nemůžu přijmout vyděračské metody, které přicházejí v ekonomicky nejméně vhodnou dobu. Ať si jdou....
kdo chatuje nepracuje
Re: Nelze
Ať si jdou ... Ale kam? Copak by je s jejich pověstí, kterou si čerstvě opatřili, zaměstnal? Heparinového vraha ani s příslibem přeléčení by nevzal nikdo. tak ani teroristu-lékaře s příslibem, že těch půl mega navíc ho uklidnilo, nikdo nevezme. Nakáleli si na svoji hlavu, na hlavu pacientů, na ministrovu hlavu a do svého doktorského hnízda, pokáleli i svoji Hippokratovu přísahu a nejspíš se připravili i o mnohé dobré kontakty a přátelské vztahy.
- Počet článků 16
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 1828x
Působil jsem například jako redaktor Aktuálně.cz a agentury Mediafax a posléze jsem zabrousil do neziskového sektoru