Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.
Přihlásit seJ79o96s76e55f 12B98á35r26t12a
Který lidovec ještě nemá fotku s Posseltem?
P34E27T19R 60D86R10Á71P82A47L
Hlavně že ji má mladej fiala
A78n19t85o22n65í85n 29K98o46u13n57o27v56s71k83ý
Drtivá většina české veřejnosti to téma chápala jako dávno uzavřené. Němci se nás pokusili vyhladit, bylo to strašné, ale nemůžeme se k tomu neustále vracet. Máme dost jiných starostí.
Že se nacisté 80 let po válce znovu aktivují a že je liberální demokraté a prezident otevřeně podporují, to je pro mne i řadu lidí naprostý šok.
Vnímáme to jako provokaci a ponížení.
A nechápeme kde se vzalo tolik lokajů, kteří jsou ochotni to podporovat.
J35a81n 63Z32i84e36g45l69e54r
Pro většinu slušných lidí je naprostý šok, že někteří hlupáci 80 let po válce rozdmýchávají protiněmeckou nenávist, přičemž skutečným nepřítelem pro nás je Rusko.
Š76t37ě89p42á98n 52B46i77c33e98r17a
Němcům nebylo za co se omlouvat. Jen jsme jim stejnou mincí splatili, co oni provedli českým, taky starousedlíkům, pár let před jejich odsunem.
J21i76ř67í 41K90i35n13d61l
Copak jim provedli pane Bicero ????
Nacistická říše nevydala dekret, který by Čechoslováky k odchodu do vnitrozemí nutil. Naopak. Podle československo-německé smlouvy z 20. listopadu 1938 nejen obyvatelé německé národnosti, ale také Češi, kteří se v pohraničí narodili do 1. ledna 1910, jejich manželky, děti a vnuci včetně manželek získali automaticky říšské občanství. Čeští „starousedlíci“ mohli optovat pro československé státní občanství bez nutnosti se z pohraničí vystěhovat. Ti kdo optovali, o nic nepřišli a skoro všichni zůstali v pohraničí až do konce války. Zmíněná smlouva... zaručovala Čechům, kteří odešli do vnitrozemí, volný odvoz bytového zařízení a dalšího movitého majetku a postup přitom upravovala mezivládní dohoda... Zmíněná smlouva... zaručovala Čechům, kteří odešli do vnitrozemí, volný odvoz bytového zařízení a dalšího movitého majetku a postup přitom upravovala mezivládní dohoda... Pro státní zaměstnance, pokud si odvoz majetku nezařídili sami, byl... ustaven útvar, který měl na starosti STAS čili státní akci stěhovací.V českém pohraničí zůstalo 291 000 Čechů, zejména zemědělců, kteří zde měli svoji půdu, ale i dělníků a ostatních zaměstnanců. Jako první odcházeli finanční stráž, úředníci, pošťáci, policisté, čeští učitelé, důchodci a ti co doosidlovali pohraničí.(rodič táty) Ze Sudet odešlo odešlo 125 425 Čechů, 11 647 Němců a 14 925 Židů. Nejednalo se o jednorázový odchod, ale ten trval několik let. Zejména pohraničí opouštěli Židé. Při sčítání z roku 1939 v pohraničí žilo 291 000 Čechů a do roku 1944 jich bylo 400 000 z toho 80 000 Čechů tvořili nuceně nasazení. Z tohoto důvodu a takébylo na konci války v pohraničí více Čechů než na jejím začátku
M32a68r83t76i55n 35K34o15m45á49r96e21k
Vymyslet sjezd sudeťáků v Brně na 80 výročí popravy K.H.Franka je určitě čistě náhoda.
R43i48c41h44a37r94d 86N10e93u65g79e93b57a64u72e58r
Sudetoněmecký sjezd se koná o letnicích už více než 70 let.
V24e32r41o59n33i82k47a 85V91a60l44í17k73o47v11á 38Š35u87b72o71v45á
A už se tady odpustilo obětem StB, jimž mnozí nadávají do agentů?
Až bude Nohavica zpívat 17. 11. na Národní, půjdu tam a usmířím se i s paní Rybnickou.
Do té doby si tu ideologii strčte místo pírka za klobouček.
M32i13l94a48n 12Š67ť66a87s89t29n89ý
Není oběť jako oběť.
Z62d75e90n23ě17k 47Z86a60v11a54d51i76l
Jisté je jedno. Budoucnost stojí na hodnotách, jako jsou odpuštění, spolupráce, přijetí a důvěra. Nikdy nebylo možné něco postavit na nenávisti, zlu a rozdělení, jak to dnes předvádí koaliční opozice, jejíž součástí je i KDU-ČSL.
Všichni milerádi umožníme všem potomkům sudetských Němců, aby si v ČR koupili, či pronajali nemovitost k bydlení a žili spokojeně na našem území, kde mohou dál rozvíjet své lidové tradice, písně, tance, krajové historické národnostní zvyky ......, až na jednu maličkost. Tou maličkostí je úplné oproštění od politických fašistických organizací a jakýchkoliv revanšistických nálad, které v minulosti rozdmýchávalo právě Sudetoněmecké krajanské sdružení (v češtině hovorově nazývané též Sudetoněmecký landsmanšaft, německy: Sudetendeutsche Landsmannschaft, čili Sudetendeutsche Landsmannschaft Bundesverband e. V.
Jak je vidět, tak lidovci opět jsou schopni za pár drobtů, odpadnutých z krajíce dotací města Brna, zradit zájmy celé ČR.





J59a79n 36Z56i64e51g67l68e90r
Nejhorší nenávistník je Zavadil. 

E10v22a 90H28a45s20n31í24k80o96v12á
Usmiřujeme se minimálně od devadesátek, proč ještě nejsme usmíření?
Žádné sjezdy nepotřebujeme. Zvláště ne takové, které rozdělují společnost. V minulé vládě jste si vybojovali nevystupování ruských umělců a nesoutěžení ruských sportovců, padni komu padni.
Dnešní vláda nic nezakazuje, jenom reflektuje nelibost velké části společnosti. Na rozdíl od pana prezidenta, kterého jednou občanská společnost zajímá zásadně a jindy vůbec.
J40i54ř53í 96K55i86n30d86l
Občanské společnost spolu se Židy si pozvala Landsmannnschaft do Brna.
A11n22t70o90n79í36n 45K68o74u21n11o46v31s60k97ý
Ale tohle jejich smíření je vlastně nesmíření.
Je to žádost o přepsání dějin, nesmíření s přijetím poválečné reality, která by bez války vůbec nevznikla.
R62i62c98h93a71r37d 65N45e30u56g49e45b15a35u39e10r
Kdo přepisuje dějiny?
L77u30b79o67m77í38r 31S20t91e98j51s55k13a78l
Děkuji za tento článek, pane poslanče.
Š60t80ě79p55á90n 43B56i91c57e59r45a
V životaschopném národě zášť odumře spolu s generací, která zažila její příčinu. V hloupých národech přežívá.
J76i49ř43í 40K89i40n43d45l
Češ se s Němci pocházející ze Sudet v pohraničí stýkají od 90 let. Pořádají kulturní akce pouští je do svých domů, chat, aby si je prohlédli a zavzpomínali. Brně se mají setkat Židé a Němci a Židé, kterých Němci zavraždili 6 milionů se s nimi mají setkat. Židé o proti Čížkům neuznávají kolektivní vinu.
- Počet článků 217
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 626x


















