Diskuse
USA dostaly v Íránu „šach mat“ !
Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.
Přihlásit seJ52a74r34o16s40l33a63v 89L40i67m10a
Asi pred dvema mesici byla zde na iDnes uvaha o iranskem odvetvi islamu. V kratkosti, tento islam se neda znicit. Bude trpet i na pranyri a na popravisti, ale stale bude verit ve sve vitezstvi.
Zde je ten orisek americkeho (a i izraelskeho) mysleni. Znicili podstatu statu, ale neznicili mysleni tech vrchnich, co vedou stat.
Ti mladi, kteri se bourili pred celou zkazou, nemaji tu silu zmenit vedeni tech vedoucich odchovancu te odrudy islamu.
Zalezi na uklidneni na vsech stranach sveta. Realismus vstupuje i do mysleni tech iranskych vedoucich. Uvidime co navsteva prezidenta USA v Cine prinese. Ceny ropy a plynu nici hospodarstvi i v Cine.
A Evropa zase v "klidu" pozoruje co ten svet prinasi. Zadne velke proslovy, zadne meetingy na reseni tohoto dilema. Presne jak je mozno cekat evropskou silu mysleni o tomto konfliktu.
Shrnul jste to dobre, pane Jane Bartoni. Ja to citim i zde, na strane americke. Uvidime v kratke budoucnosti nutnost zmeny. Hospodarstvi je zde pripraveno na "propuknuti" a Trump co by obchodnik,nas nenecha dlouho cekat. Ja tomu verim.
Dekuji za poucny prispevek.
- Počet článků 2918
- Celková karma 24,37
- Průměrná čtenost 1966x


















