JV

O nebývale blízkém vztahu mezi firmou Pfizer , paní von der Leyen a její rodinou, si vrabci cvrlikají už hezkou dobu. Použil jste frázi, kterou slýchám od jejích zastánců často : Po bitvě každý generálem. Tady ale nikdo nevyšetřuje, že vakcíny objednala. Vyšetřuje se za kolik, za jakých podmínek a zda k takovému počtu byl oprávněný důvod. Mně přitom osobně zaráží, jak je možné, či jaký mandát měla k tomu, aby jedna takováto úřednice sama rozhodla o miliardových obchodech z evropských peněz.

MK

Není to bohužel vtip, je to opravdu obrázek práce s. Lejnové.

Foto

Tečkované příběhy-o lidech, kterým vakcíny zkazily život. Viz odkaz.

Nucení mladých lidí a dětí do očkování (kde oficiálně "přínosy nepřevyšují rizika") a skutečnost, že nemocní s covidem byli neléčeni (mnoho z nich zemřelo zbytečně na tromby atp.) - to byl zločin.

https://smis-lab.cz/2022/08/31/teckovane-pribehy-dokument-ktery-byste-meli-pred-dalsi-teckou-videt/

AK

Když ten úřad vyšetřoval Babiše kvůli 50 milionům, mohli se novináři strhat.

Teď jde o miliardy a zdá se, že to novináře nijak zvlášť nezajímá...

Foto

Mně víc vadí, že nevíme fakta o tom, kde, jak a proč přišel covid na svět. Když by se neutratily peníze za zbytečné vakciny, utratily by se za ještě zbytečnější komodity.

Foto

J34i39r32i 22C12i71z

2. 4. 2024 13:45

Jak dojemna starost o pani von der Leyen od nekterych diskuteru. V dobe Covidu se zastavil temer cely svet a nikdo nemel vakcinu na obranu. Teprve americka firma Pfizer ve spolupraci s nemeckou BioNTech jako prvni prisli s vakcinou, ktera po narocnych zkouskach zpusobila ulevu v cele pandemii a byla pouzita s uspechem na celem svete. Ovsem ted se samozrejme vytahuji nejake idiotske konstrukce, ze ji EU nakoupila prilis mnoho a najednou je tady u prevlecenych bolseviku pani von der Leyen "eurosoudruzka". Co jste delali v dobe Covidu vy, sedeli v hospode a kecali u piva? To asi tezko, byli jste radi ze vam stat platil za nicnedelani a valeni se doma. Nehlede k tomu, ze nakup vakcin platily staty s nejvetsimi prispevky na chod EU (Nemecko, Francie, Italie atd), nikoliv mistni danovi poplatnici. CR sice prispiva nejakou skromnou castkou, ale mnohem vic vytahne z fondu EU na ty svoje proslule projekty (rozhledny v udoli, cyklostezky odnikud nikam atd).

  • Počet článků 2662
  • Celková karma 31,42
  • Průměrná čtenost 2021x
Jsem dříve narozený, přesto se zájmem o vše, co se kolem nás děje.

Seznam rubrik

Oblíbené články