Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
VF

Po synově havarii jsem absolvovala kurz první pomoci. Vedl ho zdravotní záchranář.

Teoreticky jsem vše zvládla a MOC si přeji, aby nikdy nikdo moji pomoc nepotřeboval.

Děkuji Vám za Vaši práci i za článek.

0 0
možnosti
Foto

Prý:"Jedna tragédie střídá druhou, zabíjíme se navzájem, zabíjí nás nemoci,"

No asi paní ANOistka žije v nějaké jiné zemi, kde je to fakt blbý.

To u nás v ČR, trvale klesá počet obětí dopravních nehod. I počet vražd tady klesá, ne jako u paní poslankyně, kde se zabíjejí navzájem.

0 2
možnosti
VH

A přesto jedna tragédie střídá druhou, zabíjíme se navzájem, zabíjení nás (samozřejmě) nemoci. I v této zemi je to pořád blbé. Ostatně, jako i v jiných obdobných zemích.

Myslím, že jste také lehce přehlédl celé poselství článku.

2 0
možnosti
KK
  • Počet článků 19
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1454x
Jsem vystudovaná zdravotní sestra, prošla jsem několika nemocničními odděleními, abych nakonec zakotvila na záchrance. Lidé o mně říkají, že umím zachovat klid ve vypjatých situacích a nebojím se rizika, zároveň jsem ale empatická a pokorná. To se mi osvědčilo i v politice.

Jsem poslankyní za Liberecký kraj a zastupitelkou města Jablonec nad Nisou za hnutí ANO. Ve sněmovně zastávám funkci předsedkyně Výboru pro sociální politiku.

Denně novinové titulky neokupuji, ale myslím, že je za mnou kus práce. Věnuji se hlavně sociální oblasti a zdravotnictví. Držím se zásady, že státní pomoc je potřebná, ale neuznávám plýtvání.

Nesedím pouze ve sněmovně, věnuji se také "obyčejným" lidem v regionu. Neumím dělat zázraky na počkání, většinu z těchto lidí ale stačí jen vhodně nasměrovat.

Když mi zbyde čas pro sebe, nejradši ho trávím s rodinou. Ráda chodím na procházky s naší boxerkou Barčou nebo jezdím na kole. 

Další informace o mně můžete najít na: www.janapastuchova.cz
nebo na Facebooku
@janapastuchova2021

 

 

Seznam rubrik