Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.
Přihlásit se- Počet článků 12
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 355x
Při čtvrtém porodu se mi odchlípla sítnice, tato diagnóza nebyla lékařem rozpoznána, tak jsem po několika operacích a dalších peripetiích přišla o oko. Chtěla bych psát o životě s jedním okem. Třeba to někomu taky pomůže - zjištění, že má někdo třeba podobný problém.


















