Diskuse
Ajznbón (XXIII - Dobrý skutek)
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
J84a64n 88A41n24d83r60l57e
Tak abych po dvoudence (vcera 6.25 vcera rano az dnes 12.28) Vas seznamil, jestli trest prisel nebo ne. Popravde nevim. Ale v realnem zivote asi ne. Je fakt , ze za negativni karmu bych mohl povazovat, ze mi pani vynadala proc nejedeme jinudy nez mame, anebo proc v Brode stojime, kdyz tam mame ty 3 minuty stat.... to jsou detaily... Naopak, po navratu domu mi ten nas kluk rekl , tata prijel... a to je fajn... a zitra jdeme, teda jedeme tramvaji do zoo, hec :-) i Vase skutky se Vam vraceji.... :-D
J51a23n 69A66n23d14r19l82e
Jasně, další bezvýznamnej 😊 dík žes přišel Honzo 👍
V67á19c35l62a42v 40K16u31n90f39t
Jsi skaut, jiný by mu to těsně před rypákem zavřel a ujel.


Vašek
J15a22n 59A50n67d27r40l16e
No, skaut... Vocad pocad, jeden denně 😄 dik za návštěvu 😊
J84a48r66o52s82l83a67v 70H36e69r56d55a
Bylo to někdy v pravěku,
na jeho konci asi,
,vzpomínám si,
to vlaky nevypadaly
jak kdyby Ufoni je stavěli.
A když se děcku poštěstilo s rodiči cestovat v noci,
pak jiskry za okny se míhaly,
jak kdyby táhy vagóny spřažení hodní draci.
F97i11l95i78p 16V60r50a30c50o38v80s73k94ý
Práce s lidma 
Kdo nezažil, nepochopí...
J42a67n 37A67n34d81r63l80e
Jeee, debilní mobil, plus mělo být 😄 máš pravdu, pořád bývám kolikrát překvapen, většinou příjemné, měj se 😊


















