Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.

Přihlásit se

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

SB

Vím, že můj příspěvek dostane více mínusů než plusů, protože lidé mnohem častěji hodnotí podle emocí než podle střízlivého a logického uvažování.

Avšak přesto napíši, že to domácí násilí má hodně často původ v tom, že ženy podvědomě hledají silné alfa samce a že sice žádná z nich nechce být týrána, avšak přitahují je více muži agresivní než muži slušní.

Potom se za takového agresora v návalu zamilovanosti i provdají a pak jsou překvapeny, že ta agresivita je v něm i po svatbě a že při každodenním soužití postupem času nebere na síle. Že ta agresivita, která zdánlivě dodává mužnosti a může imponovat, dokud v době před svatbou nemá prostor na to, aby se rozvinula v plné parádě, se plně rozvine po svatbě, kdy spolu lidé tráví více času a kdy mizí ona romantická zamilovanost.

Každá žena, která prožívá to, čemu nyní čelí autorka tohoto blogu, by si měla vzpomenout na své mládí a položit si otázku:

"Vždyť v tu dobu, kdy jsem si vybrala Petra, který mi teď dělá tyhle problémy, o mne projevoval zájem i ten slušný Rudolf, který poté, co jsem ho odmítla, si namluvil Irenu, dnes jsou manželé už jedenáct let a on jí ani náznakem nedělá takové hrůzy, jako mně dělá Petr. Kam jsem tehdy dala rozum?"

SB

Oprava překlepu:

... ta agresivita je v něm i po svatbě a že při každodenním soužití postupem času NABERE na síle.

  • Počet článků 22
  • Celková karma 14,24
  • Průměrná čtenost 409x
Umím učit a psát. Učila jsem na prvním stupni, druhém stupni i střední škole deset různých předmětů. Mám zkušenost s domácím násilím. Sama sebe chápu jako komika, který zahání vlastní smutky tím, že se snaží rozesmát ostatní.
Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.