Diskuse
Nesmyslná stávka učitelů
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
L24u77m23í11r 35V43i60t14h78a
Česko na vzdělávání vynakládá podle posledních dostupných údajů jen 3,8 % ze svého rozpočtu. Vzdělávací systém je ale kvalitnější než v zemích, které do školství investují více.
Zdroj: https://moneymag.cz/aktuality/11989-ceske-skolstvi...
To je z článku, na který odkazujete.
Ergo - čeští učitelé podávají daleko lepší výkon, než za který jsou placeni.
Není důvod, aby za svůj výkon neměli požadovat adekvátní odměnu.
M71a33r34t36i49n72a 86M14o61u32d72r53á
Vyšší nominální mzda ještě neznamená, že je také vyšší mzda reálná
F47i71l85i75p 60V56r85a51c98o42v89s77k54ý
Dobrý den Jakube, náš kolega z blogu a člověk, který mě jako profesního odborníka, který k učení trošku "přičichl" skutečně přijde inspirativní...Stojí za zhlédnutí
J26a87k71u55b 95B21e42z35n16o67s47k51a
Přidal jsem odkaz na článek, který uvádí, že to s tím naším školstvím opravdu není tak růžové. Abyste si nemysleli, že jsem nějaký zaujatý proti českým školám. Ne. To, že je opravdu co zlepšovat ve školství, je prostě fakt. A pouze zvýšením platů se toho bohužel nedosáhne.
M37i60r83o97s24l37a78v 32B39u85č62e49k
Souhlasím mluvíme jako jeden muž ! AB nemá zájem skutečné problémy řešit - Zde školství. Má zájem si vyplnit blýskavou výkladní skříň. Strká tam cetky a tak činí lépe. Doposud - Neexistuje JEDINÁ REFORMA UŽITKU ! ...
M72i22r40o27s20l33a39v 62B94u94č45e37k
S Vašim názorem, milý Jakube souhlasit nemohu. V prvé řadě, je to AB, který chce, aby příjmy učitelů rostly ! Udělal si z toho výkladní skříň a tedy korumpuje. (Podobně, jako nesmysl EET). Můžeme polemizovat o kvalitě - výstupu efektu, jistě. Nicméně opět ! Ty veřejné školy nedělají nic jiného = Než-li co po nich Vláda, MŠ vlastně chce, (osnovy) ! Výsledky jsou zřejmé - Jako vše státní - Drahý moloch s byrokracií a nízkým efektem užitku. Když se vzbouří - Vyvolá to nelibost, chápu. Jako první je roztrpčen vrchní korupčník - Nasypal jsem jim přece už dost ! Sice opět nedodržel vlastní sliby - 15%, nicméně to hlavní - Se opět neřeší ... !
P64e71t36r 22V24o16n40d14r48á34č33e95k
Tento blog je naprostý blábol plný zášti a závisti - je vidět že autor jakožto volič vůdce sekty ANO myšlení přenechává jiným a tak prezentuje nesmysly z vlhkého snu.
Tedy - realita je taková že máme kvalitní učitele - a jestliže učitelé chtějí zvýšení platu o 10% a Bureš jim přislíbí 8% a ještě ne do tarifu a potom Bureš mele nesmysly o tom že učitelé nikdy neměli více tak to na stávku opravdu je, protože ten tvůj Bureš plive na vzdělané lidi, kteří se sebou nenechají orat - a to je dobře
J12a52k83u14b 20B54e25z40n35o32s82k82a
Pro pořádek-ANO ani Babiše jsem nikdy nevolil a ani to nemám v plánu. Ale líbí se mi, jak Babiš může v naší republice úplně za všechno
Je to vlastně fajn. Cokoliv se mi nepovede, nebo mě něco naštve, za vše může Babiš
P80a24v24e82l 37K83u55c41h25t55a
Jedna Vaše myšlenka mě zaujala - podle Vás je většina učitelů - s nadsázkou "odborný póvl". Můžete mít pravdu či pravdy půl - ale proč tomu tak je? Není to i proto, že tam nejsou ti nejvhodnější na kantořinu? Málo mužů. Není to i v ocenění profese?
J43a52k10u66b 18B32e54z58n11o48s87k43a
Odborný póvl bych to asi nenazval
Spíš prostě neumí učit, nebo je to třeba nebaví. Neumí žáka dostatečně zaujmout atd atd.. Prostě nekvalitní kantor.
M25a66r49t35i52n49a 79M14o12u42d88r52á
Oni by stávkovali, i kdyby dostali více. Protože Babiš.
O41d10s91t57r75a63n77ě91n80ý 55U19ž41i13v53a46t91e84l
P76a30v43e94l 46K97u57c42h12t40a
Někdy píšete rozumněji, i když podle mne moc obecně. Ale dnes je to, nezlobte se, "blaf".
J16a60k20u53b 10B62e57z35n18o40s96k81a
Možná je to blaf, každopádně je to můj názor a prostě se stávkou nesouhlasím
- Počet článků 95
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 2004x



















