Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

Pane Jakle, dnes karma na čtvrtou

3 2
možnosti

Taliban Američany nevyhnal, stáhli se sami, protože další pokračování války nedávalo žádný smysl. Jinak argumenty, že Fico byl demokraticky zvolen a proto jsou jeho výroky a postoje legitimní, může dát do placu jen ten, komu ty Ficovy postoje konvenují. A to je celý proruský IVK.

2 3
možnosti
DK

Václav má pochvaly rád.

0 1
možnosti
Foto

Zmizely kříže, zmizí i Francouzi, bohužel.

3 0
možnosti
Foto

J81a52n 97S25v95a40t11e74k

8. 3. 2024 16:42

Jsou-li Ficovy názory zrcadlem slovenské společnosti (zvolila ho dle vás pro jeho názory a nikoli navzdory těmto názorům), je to spíše důvod nedůvěřovat nejen vládním slovenským politikům, ale vlastně celému národu...

Co na tom, že spousta Slováků se za svého premiéra stydí, jak jsme se před pár lety my styděli za pana "propisku" a pana "vochmelku"...

5 7
možnosti
PB

..... uveďte zdroj a tu "spoustu Slováků" vyjmenujte!,- simvás, vynechte mizivé promile umjelců, aktivisty ze ziskovek a redaktory deníku N, SME a Markízy!,- ........ dekuji pěkně!

4 0
možnosti
JK

IVK. Prorusacká organizace, podle mého názoru placená Kremlem. Každý váš pamflet mě o tom víc a víc utvrzuje.

5 10
možnosti
PB

..... rád bych sdílel Váš názor, ale musíte mne přesvědčit!,- prosím, uveďte číslo účtu IVK, na kterým přistálo z Kremlu xxx rublů, doláčů, Kč, rupií, juanů, atd.atd.,- a možná, jen tak obecně, přidejte doušku, podle čeho sa pozná taková "prorusácká organizace",- ....... díííky móóóc!

7 1
možnosti
  • Počet článků 451
  • Celková karma 36,35
  • Průměrná čtenost 4042x
Novinář, muzikant, politický analytik a pivovarnický expert. 

Seznam rubrik