Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

IS

I když se postaví, úchopové možnosti se nezlepší.

0 0
možnosti
PB

..... nééé, že bych byl kovanej prognostik, ale když Biden na tiskovce oznámil rozhozenýmu Scholcovi, že mu vyhodí NS II do luftu, v tu chvíli mi bylo jasný, že to de totálně do .... kytek

4 0
možnosti
MB

Bodejď by se nezadřel, když jim dochází šťáva!

Nesvítí, nefouká, červenou čáru spotřeby raději uzemnili, aby ten průšvih nebyl tak viditelný.

https://www.agora-energiewende.de/service/agoramet...

Sosají teď elektriku od všech sousedů a cena letí do nebes.

https://www.agora-energiewende.de/daten-tools/agor...

4 1
možnosti
JK

Mít naše hospodářství a životní úroveň na úrovni dnešního Německa je nedostižný sen, který nebude nikdy splněn.

Když Němci říkají green deal, tak je to fujky fujky, když Němci zahlásí jakýkoliv problém, tak je to pro Institut Václav Klause zvěstování jedinečné a nezpochybnitelné pravdy, nutno vykřičet do světa, bavorským islámským státem počínaje a totálním blackoutem konče.

Jó, takhle se ta politika dělá.

1 14
možnosti
JB

Tak napište něco sám, ale aby to bylo stejně dobré a a fundované jako píše pan Jakl, ale to asi nejste schopen, že prostě a jednoduše nemáte na to.

10 1
možnosti
  • Počet článků 500
  • Celková karma 33,94
  • Průměrná čtenost 3725x
Novinář, muzikant, politický analytik a pivovarnický expert. 

Seznam rubrik

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.