Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

Taková demonstrace (proti změnám klimatu a pod.) má stejný účinek, jako procesí, prosící o déšť. :-)

1 0
možnosti
OD

Pokud mohou na Václavák proruští dezolátové, mohou na něj i "zelené děti".

Pokud studujete a "senzačně odhalujete temné pozadí" jejich hnutí, proveďte to samé u loby průmyslové, odborové a zjistíte to samé - všichni si najímají lidi, kteří pomohou manipulovat veřejným míněním dle staré a platné rovnice - problém je to, o čem se mluví.

Na zmatenou a pomýlenou mládež jsem háklivý už od roku 1989.

0 0
možnosti
JM

Ano to srovnání výborně sedí. Jak proruští dezolátové tak i zelené děti používají podobné metody a nemluví sami za sebe ale jsou jen pěšáci někoho jiného kdo jim poskytuje lobbistické zázemí. Dokonce mají i stejný cíl. Zničit současný svět, který upřímně považují za zkažený....

0 0
možnosti
JK

No proto je svoboda shromažďování a právo na stávku zakotveno v zákonech, aby kdejakej zpovykanej jouda neřval "to se nesmí".

1 0
možnosti
FL

někdo řval že se to nesmí?

2 1
možnosti
  • Počet článků 274
  • Celková karma 26,40
  • Průměrná čtenost 2410x
Jsem historik a dělám šlechtu a osvícenství. Nejnověji jsem napsal knihu 1.11.1781. Zrušení nevolnictví (2022). Moje pojetí dějin je vyjádřeno v knize "Habsburkové 1740-1918. Vznikání občanské společnosti." (2016), která ukazuje, že historie našich občanských svobod začíná dlouho před rokem 1918. Od osvícenské, ani liberální Evropy jsme nebyli izolováni.