Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

Pane Kuchto a pane Tichero, víte, my ženy se občas díváme na život z trochu jiného zorného úhlu. Kromě reálných skutků nám také záleží na morální podpoře, kterou spatřujeme i v případné symbolické osobní účasti "panovníků" při katastrofách.:-)

1 0
možnosti
AT

Ačkoliv považuji MZ v čele státu za největší úlet od doby G.H. musím konstatovat, že váš článek je hodně laciný. Prezident a obecně všichni státní činitelé mají vykonávat své funkce a ne se nechat točit třeba ve vznášedle uprostřed katastrof, kde stejně kulové udělají, jenom zdržují a komplikují práce.

P.S.: předpokládám, že kdyby se MZ zachoval dle vašeho přání, tak se zase nějaký bloger, možná dokonce vy, ozve ve stylu mého prvního odstavce

0 2
možnosti
IK

Už jenom samotné uvažování, jestli ano nebo ne, samozřejmě by měl prezident v těžkých dobách jako je tato ukazat prezenci a blízkost k národu - jak se tak dělá - hurican v USA.., Merkel nyní navštívila spoustu postizených oblastí, je to mj. jeho ukol, zprostředkovávat pomoc a starat se.

1 3
možnosti
PK

Závisí na typu "vůdce" - někdy to může být dobré, někdy kontraproduktivní. Práce vůdce či špiček je na koncepci, ne zajišťování lopat pro Záběhlice. Ne nadarmo, když začala invaze v Normandii, tak Eisenhower spal. V tu chvíli nemohl nic kladně ovlivnit.

2 0
možnosti
PK

Na učitelku je ten Váš článek dost trapný. Osobně bych jednal jinak než on ale nějaká laciná gesta a la Husák s vyjadřováním vřelého soudružského díku v holínkách opravdu nepostrádám. Podle mne by se měl více angažovat v ekonomice, alespoň nahazovat myšlenky (ale lépe než frázovité, např. že se k bohatství musíme proinvestovat). Ale poradci jaké si vybral jsou dost žalostní.

Jinak na místě Nečase bych při povodních nějaký bonmot nevracel, naopak. Získal bych více bodů, než když se s Milošem kočkuji jak  děcka.

4 2
možnosti
PK

I když si to Miloš často zavařil sám, tak není v pozici Klause, který měl v počátku v zádech "státostranu" ODS, která mu pozici hlavy státu, jakou asi očekáváte - s fanfárami z Libuše, zajistila. Dnes dají s nadsázkou dohromady v ČT Zemana s bábou v holínkách.

1 0
možnosti
BM

Ono je lepší když se nikde neplete, ještě by nám někam mohl spadnout. A paní mluvčí by to musela opět zdůvodňovat nějakou chorobou....

10 5
možnosti
Foto

Bohužel, svoji ochranku pan prezident na povodně poslat nemůže. Kdo by jej potom podpíral při chůzi po schodech?

11 5
možnosti
  • Počet článků 113
  • Celková karma 21,83
  • Průměrná čtenost 1434x
Beru život s humorem.

Seznam rubrik