Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
RD

Já od chlapa nechci nic. Nejsem totiž .. no vy víte. Ale váš článek je dobrej. Takovej normální, potěší, že ještě existují úplně pohodový normální ženský, který si na nic nehrajou.

2 1
možnosti
Foto

a co chci od chlapa já? ...aby ho to jeho se mnou pustila na pivo;-D

11 0
možnosti
Foto

To je maličkost, kdy chcete vyrazit?;-D

3 13
možnosti
Foto

Paní kolegyně, jsem ráda, že jsem Vás alespoň teoreticky inspirovala. R^ Já vím, dráždí Vás moje - možná dětinské - "citování" a "pocitování", nejste jediná.;-D My dvě jsme každá jiná, a tak to i zůstane; já jsem spokojená, a Vy buďte též!:-)

4 13
možnosti
MS

Myslím, že opravdu neumíte pracovat se slovy, i když sepisujete knihy, to neznamená, že umíte česky nebo že máte cit pro slova. Dráždit je příliš silné slovo pro tuto situaci. Dětinské chování máte, ano. Divadlo hrajete též, chováte se jak nedospělá a ve vašem věku je to skutečně trapné. Lidi ale nedráždíte, spíš něco jiného.

14 6
možnosti
Foto

Trefně a výstižně napsaný článekR^. Jo, a díky za zmínku o tom Ijáčkovi:-)

11 2
možnosti
Foto

Přijde mi normální, že každá chce od chlapa něco jiného a vyjádří to i jiným způsobem :) Naprosto v klidu si fakt dokážu představit, jak si rozepínám přezku opasku a partnerka, co má ráda jako předehru pár štiplavých na zadek, při tom skousne ret a okamžitě zvlhne a tváříme se u toho oba smrtelně vážně :)

A zrovna tak si dokážu představit, kdy se u podobně vilného rozepínání pásku, v jiné situaci s nějakou jinou. oba chechtáme :)

Každému dle chuti a gusta ... reality i romantiky ;)

9 13
možnosti
EA

:-) Paní Mikešová, proč odezva a hned tak vážným tónem ? Blogerka Dianová to pojala jako takové  svoje květnové odlehčené snění (co by bylo kdyby ?), a jsem přesvědčená o tom, že dobře ví, že každý vztah časem zevšední ;-)

7 14
možnosti
Foto

Omlouvám se všem milovnicím červené knihovny za pokus o článek se střízlivým pohledem na život:-):-):-)

14 5
možnosti
Foto

Víte, Marku, být ve středním věku nevylučuje schopnost milovat. Přichází nezvána tak, jako v kterémkoliv jiném období a ještě víc Vás "dostane". Protože ji nečekáte. Protože už setsakra vážíte, jestli si chcete komplikovat život. Protože tu spolehlivost a schopnost rozumně žít vnímáte už předem (patří do "vstupních filtrů"). A když to pak "sepne", ty chvíle mají neuvěřitelný náboj a sílu. Jinou než ve dvaceti, ale proto ne menší. Nacházíte si pak snadno to, co vás "dostává" a okouzluje. Mně jsou třeba naprosto šumafuk pásky či holení, ale vnímám to jako symbol onoho milého, společného detailu, takové spojující hry. Ve středním věku už si dokážete setsakra rozvážně vybírat a ještě víc toho dobrého vážit a chovat se k novému vztahu jako k mýdlové bublině. Tajit dech a opatrně našlapovat.

x

Nezapírám, že je lepší udržet si první vztah a neprocházet anabází rozchodů a nových hledání, ale když už se to stane, jsou ty okamžiky, kdy si překvapeně užíváte třeba to, že vám někdo rád přinese kafe na zahradu, neuvěřitelně silné. I proto, že už velmi dobře víte, kolik takových kafí jste vypil sám.

8 11
možnosti
Foto

Díky. VZ duše jste mi to vyrvala:-)

3 10
možnosti
MH

No vida! U paní Dianové jsem byl zasněnými dámami označen za protivu, štvance, "k pláči", člověka bez humoru a nadhledu. Jen proto, že se mi podobné zasnění opravdu nezdá rozumné pro dospělou ženu a dovolil jsem si to vyjádřit. Pravda, velmi důrazně :-)

A váš článek a hlavně pohled na vztah muže a ženy se mi líbí. Čím to asi bude?

Díky, že jsou "ženské" jako vy. Už jsem se bál, zda nejsem nějaký "ouchyla". :-)

12 3
možnosti
MS

Nádhera! Díky za váš pohled, střízlivý a rozumný, ano, a totálně souhlasím, to nejdůležitější je, aby se na něj dalo spolehnout. Ostatní jsou puberťácké kecy o tom, co všechno má dělat, jak se má holit a jak ji má chovat (plete si obejmout a chovat). Já jsem tak ráda, že jste to napsala. Karma karmovitáR^

16 5
možnosti
IM

Jste nejak upnuta na tu spolehlivost ... to je snad normalni, ze se na partnera mohu spolehnout ... je to jedna z dulezitych vlastnosti uz pri vyberu .

3 6
možnosti
  • Počet článků 114
  • Celková karma 22,91
  • Průměrná čtenost 1452x
Beru život s humorem.

Seznam rubrik