Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.
Přihlásit seV86e53r26o52n18i59k52a 34V54a61l85í75k81o55v51á 48Š90u44b54o22v94á
Děkuji za hlasy. Potěšily.
A co se adminů týče: své už jsem v diskusích napsala. Mrkněte na Soda stream na Romee a ničemu se nedivte.
K93a94t48e75ř27i15n18a 19L94h44o38t62s34k25á
Děkuji všem, kteří mne svými hlasy posunuli do finále. Letos to bylo obzvláště obtížné, protože jsem téměř po celé "kvalifikační kolo" dlela v daleké Číně, kde jsem od psaní odpočívala. A jak vy, co znáte princip hlasování v "kvalifikaci", moc dobře víte, když člověk v té době nic nevydá, šance na postup do finále mu rapidně klesají. Proto si moc vážím každého, kdo si našel některý z mých starších textů jen proto, aby tam mohl kliknout "kvalifikační" tlačítko a do finále mne poslat.
V něm ať vyhrají ti nejlepší a všem, kteří se do něj dostali, blahopřeji a držím jim palce.
J30i71ř48í 14J37u73r76č18á81k
Ta poznámka vůči panu Nožičko i od pisatel tohoto blogu je ubohá a jen potvrzuje moje mínění o úrovni redaktorům.
Samozřejmě, že preference adminů či redaktorům, kteří umísťují blogy na titulku ovlivňují zásadním způsobem čtenost jednotlivých autorů, zvlášť když proklik v záhlaví dále odkazuje na žebříčky "nejčtenější". To je jasné každému, kdo má jen o málo větší než nulové logické myšlení. Ale budiž, je to "jejich" prostor, jejich "džop" a jejich odpovědnost, takže každému co jeho jest. Stačí se totiž podívat na čtenost a tedy "oblíbenost" blogů u některých redakcí preferovaných blogerů, když se náhodou na tu titulku nedostanou.
Je mi to fakt jedno, ale to napadání pana Nožičky, (nebo třeba i paní Valíkové), od zdejších "elit", jak vidno i s podporou redakce, je chvílemi nejen ubohé, ale hraničí se stalkingem. No tak hlavně, že se do finále dostala většina zdejší "lepší společnosti. 🤣
Já mám dobrý pocit alespoň z toho, že jsou tam i ti, kteří si to opravdu zaslouží. 👍
J64o47s50e37f 95N53o22ž36i79č91k57a
Hezký den, děkuji všem za poslané hlasy. Byť si asi (soudě dle té ironické poznámky) můj postup část administrace nepřála, čtenáři jsou holt "potvory" a někteří z nich zřejmě nejsou dostatečně politicky uvědomělí.
J76o75s89e54f 43N25o59ž27i57č23k56a
Jinak panu šéfadinistrátorovi Bangovi vzkazuji, že já většinu tohoto týdnu budu zaneprázdněn maturitami a titulku moc sledovat nebudu.
Může tedy v klidu psát další knihu nebo natáčet nové díly Sody.
L40i31b76o52r 40H27l48a27d85i22k
Já především děkuji redakci za opětovný projev "nestrannosti" - jen mě tento blog utvrdil v názoru na administrátory. Blahopřeji vše nominovaným
R56a70d62k66a 67J81o98h90n26o35v53á
Chtěla jsem v anketě hlasovat. Neprošla jsem ověřením, jestli jsem člověk:
Obrázky - zaškrtněte, co je na letišti: 3x obr. letadla, 1x umyvadlo na záchodě, mikrovlnka a ještě nějaký podobný domácí přístroj. Volím 3 letadla a umyvadlo na záchodě. Bylo i v Buchaře v SSSR před 43 lety, kde jsme přistáli na poli. Dvě budky tam tehdy byly. Policejní budka a kadibudka. Špatně.
Tak nevím, patřila tam i mikrovlnka, kterou má každé občerstvení, a to je na každém letišti, nebo tam nepatřilo umyvadlo?
Hlasovat se povedlo na druhý pokus: Seřadila jsem kačenky do řady.
J32o71s93e71f 23N81o40ž61i58č64k43a
Já v této souvislosti moc nerozumím tomu, proč to nefunguje jako v prvním nominačním kole, kdy systém umožní hlasovat uživateli pouze tehdy, je-li přihlášený přes svůj účet (s tím, že nedovolí nikomu hlasovat víckrát). Potom by žádné ověřování "jsem člověk" nebylo potřeba...
I91v18a17n28a 60D52i23a93n87o62v16á
Děkuji svým čtenářům za jejich přízeň a hlasy, moc si toho vážím. Ač píšu na tenhle blog už od r. 11, stále mne to baví, pořád mě těší ohlasy a těším se na diskuse. 
V45l30a15d37i86m75í42r 59T35. 41G86o12t17t59w81a80l26d
Můj upřímný dík všem, kteří mne pronominovali do finálového kola – a určitě i díky za případné hlasy ve finále!

A pokud mi to kvapem vetšející organismus dovolí, budu se moc snažit dorazit do Žebeerkové Kozlovny a těšit se na setkání se soubložícími přáteli!
L45a18d64i37s56l23a77v 54P59o49k30o55r76n31ý
Rovněž se připojuji s poděkováním čtenářům za nominaci (dokonce i ve vypravěči roku
).
I46v90a25n35a 73D65i85a94n63o28v97á
Muž mnoha talentů
J38a11n14a 15M98e67l77i71š96o58v79á
Patrí sa poďakovat
za zaslané hlasy, že si niekto našiel čas a klikol na moje meno. Rada píšem a som rada, že to môžem zdieľať s ostatnými, pretože to nepíšem iba pre seba. Vážim si aj túto komunitu a čas, ktorý venujete môjmu obsahu. 
- Počet článků 778
- Celková karma 15,51
- Průměrná čtenost 7375x
Průměrný počet aktivních příjemců služby v EU podle čl. 24 odst. 2 nařízení 2022/2065/EU za období 1.1.2025 až 30.6.2025 činí 1942019.
Jednotné kontaktní místo pro zprostředkovatelské služby
Poučení o zpracování osobních údajů
Zprávy DSA o moderaci naleznete zde
Seznam rubrik
- Rozhovory
- Ankety
- Fotomatiné
- Interesantnosti
- O blogu
- Úspěchy blogerů iDNES.cz
- Letní povídka pro Víkend 2013
- Svět knihy Praha 2013
- Letní povídka pro Víkend 2015
- Setkání blogerů
- Soutěže na blogu
- O čem také blogeři psali
- Svět knihy Praha 2014
- Letní povídka pro Víkend 2014
- Oznámení redakce
- Milníky
- Nebe nad Evropou
- Upoutávka
- Duel
- Různé
- Na Lavičce


















