Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

Zábavné je, že tvůrce článku neovládá "otevření odkazu v novém okně" a při kliknutí se tak stránka přesměruje na web restaurace.

Nemenší švanda je, že v jejím menu se nabízí "řeský" salát a smažák je dražší než rízek.

Dobrou chuť i sraz!

0 0
možnosti
Foto

Výhercům gratuluji! Po mnoha letech jsem se chystal, že na sraz tentokrát půjdu, ale v tom týdnu bohužel (bohudík?) budu na kole překonávat Alpy, o čemž chci zase napsat nějakou fotoreportáž. Tak snad příště.

0 0
možnosti
Foto

Už jsem se bála, že sraz bude na začátku června, to bych nestihla, páč budu s panem Zajícem na cestách, ale půlka června je super.Těším se!

1 0
možnosti
PS

Zase Větvička.....kapříci co? To dělají určitě ty blogy o žrádle, kolik lidí musel tento bloger svést z jejich dietní cesty a stejně to dostane. Pokud se panu Větvičkovi povede svoje blogy více genderově vyvážit a přestane v určitých věcech prudit možná dostane i bludišťáka.....

1 0
možnosti
DZ

Mugabe svého času vyhrál v národní loterii. Idnes se "posunula" na stejnou úroveň. Nechat výherce vyhrát další cenu, to snad nemá zapotřebí ani pan Větvička (jemu jsem dal svůj hlas)...

0 0
možnosti
Foto

Kura, to nevymysliš. Hlasoval sem enem pro sebe, ani Šichtařce sem to nehodil, aby mě nepředběhla, vyhral sem to popate za sebu a ještě dostanu cenu za to, že sem to hodil sam sobě si. ;-D

13 1
možnosti
Foto

Kura,Vetvo,ty seš dítě štěstěny;-D To bys mohl dát na srazu do placu nějaké panáky,no ni?:-)

1 0
možnosti
VV

Nejak se mi nedari pani Janku odpovedet na jeji E-mail. Tak to zkusim jeste jednou tady. Predejte prosim moji vyhru nejakemu potrebnemu detskemu domovu.

1 0
možnosti
DV

D66a84v60i77d 54V84l34k

16. 5. 2018 13:06

Laďa letos bere všechno;-D.Ještě, že nezpívá- Goťák by měl letos smůlu;-D

10 0
možnosti
Foto

Myslím si, že pokud budeme úporní, Větva zapěje.

3 0
možnosti
JZ

"Jste to i vy?" To se jako ptáte mě, jestli to jsme i my?

0 0
možnosti
  • Počet článků 764
  • Celková karma 16,47
  • Průměrná čtenost 7457x
Adminy blogu jsou Patrik Banga, Tereza Janků, Helena Skočová a Veronika Krátká. Pokud chcete komukoli z nich napsat, adresa je vždy: jmeno.prijmeni@idnes.cz. Nebo pište na společnou adresu admin.blog@idnes.cz.

Průměrný počet aktivních příjemců služby v EU podle čl. 24 odst. 2 nařízení 2022/2065/EU za období 1.7.2023 až 31.12.2023 činí 1942019.