Zloději bez šance! Solární elektrárny zachráněny!
Vznikl server, který umožňuje registrovat solární elektrárnu podle sériových čísel solárních panelů. Je to první a nejspíše bude i jediný server v Evropě, kde se dají dohledat registrované solární panely. Už se tak při koupi nemusíte spléhat na slova prodejce. Ale pokud nekupujete solární panely za pár tisíc, asi se Vás to netýká.
Nyní je tu ochrana solárních elektráren pomocí registrace solárních panelů. Kdo chce vědět více, podívejte se na můj soukromý blog a přečtěte si detailnější článek.
Znáte majitele či investora, který vlastní solární park či solární elektrárnu? Nalinkujte mu tento článek.
Ilja Hynek
Drsný příběh jedné šťastné rodiny

Je krásný nedělní jarní den, roku 2018. Blíží se devátá hodina ranní a je ticho. Podezřelé ticho. Zvláště, pokud jste rodina s třemi malými dětmi bydlící na kraji obce ve velkém domě se zahradou.
Ilja Hynek
Kolik mrtvol je potřeba pro vaše uspokojení?

Komu tuto otázku položit? A jak na ni asi odpoví. Já ji pokládám Vám, čtenářům blogu, k zamyšlení nad životem. Pozastavte se a zapřemýšlejte, kdy Vás naposledy uchvátily stovky nebo tisíce mrtvol, například v nějakém filmu?
Ilja Hynek
Fobie - bojíme se všichni?

Tolik fóbií jako poslední rok jsem už dlouho nezaznamenal. Obavy začínající na všechny možné písmena abecedy. Máme tedy fóbie - strach z něčeho? Neboje to jenom módní doplněk, aby bylo o čem mluvit. Lidi pořád o nečem mluví...
Ilja Hynek
Kladivo na podnikatele? EET!

EET ano či ne Anketa/hlasování, skončila, ohledně EET a registračních pokladen se nashromáždilo 250 odpovědí. Graficky vyjádřené zde v článku a Vaše komentáře k EET také. Neupraveno.
Ilja Hynek
EURO pod 20,- To je tvrdá česká měna!

Ano, takto nejak by to mohlo vypadat, kdyby se vrátilo podnikání českých podnikatelů a EURO bylo jako druhá měna. Tedy je to vize na pár let dopředu. Ale co nyní s EET? Přispěje ke snížení daní nebo zničí pár tisíc podnikatelů?
Další články autora |
Poslední týden na daňové přiznání za rok 2024 online. Jak na to?
Nejen podnikatelé, drobní živnostníci a osoby samostatně výdělečně činné musí podat daňové...
Turek jel rychlostí přes 200 km/h a fotil se u toho. Policie věc prošetřuje
Europoslanec Filip Turek (Motoristé sobě) se na svém účtu na Instagramu pochlubil fotkou, ze které...
Po rychlé jízdě zemřel řidič v hořícím autě. Turek spekuluje o krvi na rukou médií
Hasiči v Brně v pondělí našli v hořícím voze mrtvého muže. Podle prvotních informací jel vůz po...
Jednání o míru jsou v kritické fázi, řekl Trump. Rubio rovnou naznačil konec
Sledujeme online Americký prezident Donald Trump v pátek naznačil, že USA zastaví mírové rozhovory, pokud Rusko nebo...
Papež František zemřel. Bojoval s nemocemi, bylo mu 88 let
Papež František v pondělí ráno zemřel. „Drazí bratři a sestry, s hlubokým smutkem musím oznámit...
Je jen otázka času, kdy Rusko napadne další evropskou zemi, řekl Zuna
Přímý přenos Poslanci kývli na to, že vláda bude moci v příštích osmi letech zvyšovat výdaje České republiky...
Trump 2028. Prezident nabízí kšiltovky pro další kampaň, ústavě navzdory
Internetový obchod šéfa Bílého domu Donalda Trumpa prodává oblečení s nápisem „Trump 2028“, což je...
Dálnice z Plzně do Jihlavy nebo prstenec kolem Prahy. Stát představil dopravní vizi
Stát začíná pracovat s vizí dálnic a železnic, které by se mohly postavit kolem roku 2050. Podle...
I po Rusku chce Trump ústupky. Putin se bude muset vzdát své hlavní touhy
Ukrajina musí mít právo svobodně se rozvíjet, i nadále vlastnit armádu a Rusové jí musí vrátit...

Prodej, rodinný dům 4+1, 160 m2, Víska u Jevíčka
Víska u Jevíčka, okres Svitavy
4 645 500 Kč
- Počet článků 44
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 1826x
Snažím se podávat nezkreslené informace, všechny zdroje si osobně ověřuju. Píšu o tom, co mě i ostatní lidi, jak se říká, "pálí".
Říkám pravdu natvrdo a píši o tom, co si můžu ověřit.
Co nevím, to se naučím a když mě někdo "poučí" v oboru, který neznám, beru to.
Je-li něco, co za to stojí, napíšu o tom.